Всі новини
![Краківські канікули дітей Польської школи у Дрогобичі Краківські канікули дітей Польської школи у Дрогобичі](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/483613/frame_9_2038173633.jpg)
Краківські канікули дітей Польської школи у Дрогобичі
2024-06-28
Учні Польської суботньої школи ім. Св. Королеви Ядвіги, яка працює у Дрогобичі, могли дізнатися, що Краків є не лише столицею польської культури, але також чудовим місцем для відпочинку. З 24 по 28 червня на запрошення президента Кракова та муніципального підприємства Краківський Водоканал з навчально-відпочинковим візитом до столиці Малопольщі прибула група учнів та викладачів цього закладу.
![У 2025 році Краків прийматиме Форум міст У 2025 році Краків прийматиме Форум міст](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/484815/frame_9_2328739498.jpg)
У 2025 році Краків прийматиме Форум міст
2024-07-11
Краків був обраний місцем проведення шостого Форуму міст. Захід відбудеться в середині наступного року. Це одна з найважливіших подій, присвячених розвитку європейських громад.
![Співпраця з Кам'янцем-Подільським – перспективи та виклики Співпраця з Кам'янцем-Подільським – перспективи та виклики](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/482564/frame_9_931094111.jpg)
Співпраця з Кам'янцем-Подільським – перспективи та виклики
2024-06-06
6 червня Краків відвідала делегація Кам’янця-Подільського. Міського голову Михайла Посітка супроводжували Тетяна Овчарук, завідувач відділу туризму Кам’янець-Подільської міської ради Тетяна Овчарук та Тетяна Сійчук, директор департаменту правового супроводу. Гості зустрілися з секретарем міста Кракова Антонім Фричеком та Беатою Сабатович, заступником директора канцелярії президента Кракова з питань міжнародного співробітництва.
![Зустріч з делегацією міста Дрогобич Зустріч з делегацією міста Дрогобич](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/482528/frame_9_312890508.jpg)
Зустріч з делегацією міста Дрогобич
2024-06-03
Родинний пікнік організований краківським Водоканалом з нагоди Міжнародного дня захисту дітей зібрав в Добчицах під Краковом не лише численних дітей та їхніх батьків, але й важливих гостей. У заході традиційно взяла участь делегація міста Дрогобича, яку очілював міський голова Тарас Кучма. Владу Кракова під час зустрічі з делегацією представляв перший заступник президента Станіслав Мазур.
![Александер Мішальскі новим президентом Кракова Александер Мішальскі новим президентом Кракова](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/477593/frame_9_1713044417.jpg)
Александер Мішальскі новим президентом Кракова
2024-04-22
За даними національної виборчої комісії, Александер Мішальскі переміг 21 квітня у другому турі місцевих виборів в Кракові, набравши 51,04%. голосів. Другий кандидат, Лукаш Ґібала, набрав 48,96 відсотка. Явка підчас другого туру виборів склала 45,5%.
![Краківський осередок Об’єднання українців подякував Яцеку Майхровському Краківський осередок Об’єднання українців подякував Яцеку Майхровському](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/477522/9.jpg)
Краківський осередок Об’єднання українців подякував Яцеку Майхровському
2024-04-22
18 квітня відбулася прощальна зустріч президента міста Кракова з Андрієм Олійником, головою краківського осередку Об’єднання українців у Польщі. Гість подякував Яцеку Майхровському за багаторічну плідну співпрацю та вручив відзнаку Світового Конґресу Українців – пам’ятну медаль, виготовлену з гільз патронів, які ЗСУ використовували для захисту Батьківщини.
![Мер Києва попрощався з Яцеком Майхровським Мер Києва попрощався з Яцеком Майхровським](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/476563/frame_9_1240345906.jpg)
Мер Києва попрощався з Яцеком Майхровським
2024-04-10
У середу, 10 квітня 2024 року, мер Києва здійснив свій перший офіційний візит до Кракова. Віталій Кличко особисто подякував та попрощався з Яцеком Майхровським, який після 22 років завершує свій п’ятий термін на посаді президента міста Кракова. Візит став нагодою підбити підсумки 30-річчя співпраці міст-побратимів.
![Президент Кракова отримав медаль «За заслуги в культурі Gloria Artis» Президент Кракова отримав медаль «За заслуги в культурі Gloria Artis»](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/476076/frame_9_634445289.jpg)
Президент Кракова отримав медаль «За заслуги в культурі Gloria Artis»
2024-04-05
Золота медаль «За заслуги в культурі Gloria Artis» присуджується Міністром культури та національної спадщини РП особі чи установі, що виділяється у галузі художньої творчості, культурної діяльності чи охорони національної культури та спадщини. 2 квітня цю відзнаку отримав президент міста Кракова Яцек Майхровський.
![Акція «Солідарні з Україною: 10 років Незламності, 2 роки Героїзму» Акція «Солідарні з Україною: 10 років Незламності, 2 роки Героїзму»](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/472532/frame_9_774543445.jpg)
Акція «Солідарні з Україною: 10 років Незламності, 2 роки Героїзму»
2024-02-23
23 лютого 2024 року у Краківській музичній академії ім. Кшиштофа Пендерецького відбулася мистецька акція «Солідарні з Україною: 10 років Незламності, 2 роки Героїзму», організована у синергії генеральних консульств України та Сполучених Штатів Америки в Кракові.
![Підбиваємо підсумки серії «Краківські українці - українські краків'яни». Андрій Олійник Андрій Олійник](http://plikimpi.krakow.pl//zalacznik/475420/frame_9_4180819923.jpg)
Підбиваємо підсумки серії «Краківські українці - українські краків'яни». Андрій Олійник
2024-03-29
Звідки вони? Чим вони займаються? Про що вони мріють? Протягом останніх шести місяців ми ставили ці запитання полякам українського походження та українським експатам, які у Кракові знайшли свій другий дім. На завершення циклу інтерв'ю «Краківські українці - українські краків'яни» ми розмовляємо з Андрієм Олійником - головою Краківського гуртка Об'єднання українців у Польщі.