górne tło

MOCAK zaprasza w sierpniu

Wieczorne seanse filmowe, oprowadzenie po wystawie połączone ze spacerem po dawnym getcie oraz warsztaty z syryjska poetką Kholoud Charaf – to tylko wybrane sierpniowe propozycje Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK.

Wakacje to dobry czas na odwiedzanie muzeów i udział w proponowanych przez nie ciekawych inicjatywach. Muzea, tak jak MOCAK, uczestniczą w programie #zwiedzajKrakow oraz w akcji Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków” i proponują bilety w zniżkowych cenach oraz szereg ciekawych inicjatyw.

W ramach akcjiBądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków” przez całe wakacje MOCAK zaprasza na wieczorne seanse filmowe, których tematem jest sztuka.

W sobotę, 8 sierpnia MOCAK zaprasza młodzież i dorosłych do swoich podcieni na warsztaty prowadzone przez syryjską poetkę Kholoud Charaf. Uczestnicy wspólnych działań będą mieli okazję do refleksji nad naturą języka i obrazu, a także do zapoznania się z językiem i kulturą arabską oraz twórczością Kholoud Charaf.

W sierpniu i we wrześniu MOCAK zaprasza do udziału w nowym cyklu wydarzeń - Mini Guided Tours in English. Podczas minizwiedzania w języku angielskim będzie można zobaczyć wybrane dzieła z aktualnie trwających wystaw w MOCAK-u.

Szczegółowe informacje o aktualnych zasadach zwiedzania oraz godzinach otwarcia Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK można znaleźć tutaj. Przypominamy, że MOCAK bierze udział w akcji #zwiedzajKraków zorganizowanej w ramach kampanii Kraków nieodkryty. Dzięki tej inicjatywie można liczyć na 20-procentową zniżkę na rozmaite atrakcje – począwszy od wizyt w muzeach, po zakupy i usługi oferowane przez lokalnych przedsiębiorców – dodatkowe informacje tutaj.

Jak otrzymać rabat? Wystarczy przy kasie okazać kartę #zwiedzajKrakow (otrzymują ją osoby, które spędzą przynajmniej jedną noc w obiekcie noclegowym mającym status partnera programu) lub jedną z kart miejskich: Kartę Krakowską, Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem lub Krakowską Kartę Rodzinną 3+.