Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Sylwester w Krakowie - Akredytacje

Fotografów i ekipy tv zapraszamy do akredytowania się na Sylwester w Krakowie. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do środy (18 grudnia), pod adresem mailowym: kgrysiak@biurofestiwalowe.pl. O przyznaniu akredytacji organizatorzy poinformują Państwa mailowo do piątku (20 grudnia). Akredytacje będzie można odebrać w Biurze Prasowym wydarzenia (Pawilon Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2) w poniedziałek (30 grudnia) w godzinach 12:00–17:00.

WAŻNA INFORMACJA DLA FOTOGRAFÓW I EKIP TV: Wstęp do strefy FOTO, przygotowanej specjalnie dla fotografów i ekip tv na płycie Rynku Głównego tuż przy scenie, będzie możliwy jedynie za okazaniem akredytacji!

Przypominamy, że podczas tegorocznego Sylwestra w Krakowie wystąpią największe polskie gwiazdy, wśród nich m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Śpiewa, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk, a także finaliści i uczestnicy uwielbianych przez publiczność telewizyjnych show X Factor i Mam Talent. Imprezę sylwestrową prosto z krakowskiego Rynku będzie transmitować telewizja TVN, a poprowadzą ją popularni prezenterzy tej stacji: Patrycja Kazadi, Agnieszka Szulim, Olivier Janiak i Marcin Prokop. O choreografię widowiska zadba Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT.

Na ostatnią noc w roku krakowski Rynek zamieni się w spektakularną scenę, którą zawładną cztery żywioły. Scena, z licznymi rozgałęzieniami wychodzącymi w stronę publiczności, stanie przed Sukiennicami od strony ulicy Szewskiej. Efekty świetlne i projekcje wizualne towarzyszące wykonawcom, a także kolory kostiumów i stylizacja artystów będą dostosowane do tematyki żywiołów. Pierwsze sylwestrowe atrakcje na scenie zaplanowano od godz. 19.00, a transmisja telewizyjna na antenie stacji TVN rozpocznie się godzinę później (od godz. 20.00) i potrwa do godz. 1.30!

Sponsorzy główni: T-Mobile, Drutex, Bakalland. Sponsorzy nagród w konkursie SMS: Citroen, Sony, Bukovina Terma Hotel Spa. Partnerzy medialni: radio ESKA i Super Express. Więcej o Sylwestrze w Krakowie: www.sylwester.krakow.pl.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDOROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-12-11
Data aktualizacji: 2013-12-11
Powrót
Znajdź komunikat