Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Ścigamy się, by razem zmieniać cukrzycę” – zaproszenie na konferencję

data: poniedziałek, 10 sierpnia

godzina: 12.30

miejsce: sala Portretowa UMK, pl. Wszystkich Świętych 3-4

W imieniu Ambasady Danii oraz organizatorów kampanii „Razem ścigamy się z cukrzycą” zapraszam na konferencję „Ścigamy się, by razem zmieniać cukrzycę”, która odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia o godzinie 12.30 w sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.

Spotkanie jest organizowane z okazji 77. finału Tour de Pologne. W tegorocznej edycji inicjatywy bierze udział wyjątkowa drużyna kolarzy z cukrzycą – Team Novo Nordisk. Konferencja „Ścigamy się, by razem zmieniać cukrzycę” ma na celu promowanie aktywności fizycznej w przewlekłej chorobie, jaką jest cukrzyca, wymianę doświadczeń związanych z terapią i ustalenie priorytetów w kontekście diabetologii.

W konferencji wezmą udział: Team Novo Nordisk – zespół zawodowych kolarzy z cukrzycą, ambasador Danii Ole Toft, przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, przedstawiciele najważniejszych organów publicznych związanych ze zdrowiem: NFZ, ZUS, a także organizacje pacjenckie i zrzeszające diabetyków oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa.

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej „Rower – odkryj go na novo”, która obrazuje wspólną pasję rowerową w Polsce i Danii.

W związku z pandemią koronawirusa, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu, bardzo prosimy o zachowanie obowiązujących wytycznych sanitarnych.

Monika Chylaszek

Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót
Znajdź komunikat