Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trenuj tenis stołowy w Krakowie

Udział w bezpłatnych zajęciach z tenisa stołowego możliwy jest dzięki finansowaniu przez Wydział Sportu zajęć w ramach miejskiego programu sportowego pn. Pingpongowe marzenia w Krakowie.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Dyscyplina ta zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców naszego miasta o czym mogliśmy się przekonać podczas zorganizowanego przez Krakowski Związek Tenisa Stołowego i KS „Bronowianka” wydarzenia sportowego pn. „Narodowy Dzień Tenisa Stołowego”.  W czasie jego trwania 13 września 2020 r. zaprezentowano historię krakowskiego tenisa stołowego, a młodzież uczestnicząca w programie miała możliwość spotkania z Mistrzami,  jak również z innymi zawodnikami trenującymi tę dyscyplinę sportu.

Po udanej imprezie uczestnicy Programu wrócili na treningi zmotywowani do intensywniejszej pracy oraz pilniejszego uczestnictwa w zajęciach.

Przypomnijmy, że celem programu pn. Pingpongowe marzenia w Krakowie” jest popularyzacja i upowszechnianie tenisa stołowego wśród dzieci, również niepełnosprawnych z przedszkoli, szkół podstawowych i młodzieży ze szkół ponadpodstawowych z terenu Gminy Miejskiej Kraków, jak również korzyści płynące z uprawiania sportu, jego pozytywnego wpływu na rozwój fizyczny i umysłowy młodych ludzi.

Realizacja bezpłatnych zajęć w ramach Programu potrwa do 11 grudnia 2020 r.

Szczegóły harmonogram znajduje się na stronie KS „Bronowianka”

pokaż metkę
Osoba publikująca: Jerzy Gąsiorowski
Podmiot publikujący: Wydział Sportu
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat