Aktualności

Zapraszamy na cykl webinariów

Szanowni Państwo,

mając na celu pobudzenie aktywności w tym specyficznym okresie chcielibyśmy zaproponować wspólne działania promujące oraz stymulujące turystykę medyczną.

Podsumowanie spotkania roboczego

27 lutego br. odbyło się spotkanie o charakterze roboczym, w którym udział wzięła branża turystyki medycznej.

Więcej możliwości dofinansowania dla polskich MŚP działających w branży turystyki medycznej

W związku z udziałem Polski w Światowej Wystawie EXPO 2020, która będzie trwała od 20 października 2020 r. do 10 kwietnia 2021 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu Go to Brand uruchomiła specjalną edycję konkursu dedykowaną udziałowi przedsiębiorstw MŚP w tym wydarzeniu. 

Nabór wniosków w 6. edycji konkursu „Go to Brand

Do 11 marca 2020 r. będzie trwał nabór wniosków w 6. edycji konkursu „Go to Brand”. Mikro, małe i średnie firmy działające w Polsce (z wyłączeniem woj. mazowieckiego) mogą uzyskać ponad 425 tys. zł na sfinansowanie promocji swoich marek na nowych rynkach zagranicznych. W budżecie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na ten cel przeznaczono łącznie 300 mln zł.

 

Spotkanie warsztatowe dla branży turystyki medycznej już 27 lutego

W związku z intensywnym rozwojem sektora turystyki medycznej oraz dużym zainteresowaniem Krakowskimi Kongresami Turystyki Medycznej Urząd Miasta Krakowa planuje kolejne wydarzenie, którego celem będzie aktywizacja i profesjonalizacja branży.

Aktualizacja bazy podmiotów medycznych z Krakowa w 2019 r.

Wydział ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa kontynuując działania zainicjowane w 2018 r., po raz kolejny zlecił przeprowadzenie inwentaryzacji placówek medycznych z Krakowa pod kątem przygotowania do obsługi pacjentów zagranicznych.

Raport Rynek robotyki chirurgicznej w Polsce

Raport „Rynek robotyki chirurgicznej w Polsce 2019 – Prognozy rozwoju na lata 2020-2023”, to efekt współpracy firmy doradczej Upper Finance oraz firmy PMR specjalizującej się w dziedzinie badań i analiz rynkowych.

 

Akcja „Dobrze jest raz w roku zrobić cytologię”

Zapraszamy do zapoznania się z nową akcją promującą badania profilaktyczne przygotowaną przez artystkę wizualną Agę Szuścik oraz Szpital na Klinach.

Najaktywniejsze Kliniki w Turystyce Medycznej wg Clinic Hunter

Clinic Hunter Ltd - polski pośrednik usług medycznych przygotował Raport "Najaktywniejsze Kliniki w polskiej branży Turystyki Medycznej".

Podsumowanie IV Krakowskiego Kongresu Turystyki Medycznej

W dniach 8-9 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbył się IV Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Wydarzenie zgromadziło blisko 200 uczestników, z kraju i zza granicy, wśród których znaleźli się głównie przedstawiciele branży medycznej oraz turystycznej na poziomie kadry kierowniczej i zarządzającej.

POLECAMY