Informacje praktyczne - Turystyka Medyyczna

ADRES: Marii Konopnickiej 17, Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowane w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. Kraków, dzięki otwarciu Centrum Kongresowego, posiada infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski – prestiżowy obiekt, atmosfera miasta oraz niezwykle zróżnicowana oferta kulturalna, kulinarna i usługowo – handlowa. III Krakowski Kongres Turystyki medycznej odbędzie się w Sali Kameralnej (S3) na trzecim piętrze.

Parking

Centrum Kongresowe ICE Kraków, dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 335 samochodów. Pierwsze 30 minut postoju pojazdu jest wolne od opłat. Po przekroczeniu tego okresu wliczany on będzie do okresu stanowiącego podstawę do naliczania opłat. Opłata za pierwszą i kolejne godziny postoju pojazdu wynosi 4 pln brutto. Opłatę należy uiścić w jednej z dwóch automatycznych kas parkingowych znajdujących się przy wejściach do klatki A na poziomach -1 i -2. Automaty zostały odpowiednio oznaczone.

Lunch/przerwa kawowa

Lunch oraz przerwa kawowa będą wydawane w zespole Sal Konferencyjnych S4. Godziny lunchu oraz przerw kawowych są podane w programie.

Szatnia

Bezpłatna szatnia dla uczestników Kongresu znajduję się na poziomie 0, przy wejściu do Centrum Kongresowego ICE Kraków od strony hotelu Park Inn. Szatnia znajduję się obok punktu rejestracji.

 

Pozostałe informacje

Prosimy skorzystać z wejścia od strony ulicy Bułhaka (od hotelu Park Inn). Recepcja kongresu znajduje się na poziomie 0, na wprost wejścia. W dniach 8-9.10.2019 r. rejestracja dla uczestników czynna od godziny 9:00. Każdy uczestnik musi zgłosić się do rejestracji po odbiór identyfikatora i materiałów konferencyjnych. Konferencja odbędzie się w Sali Kameralnej na trzecim piętrze (wjazd windą).
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Magdalena Miroń
Podmiot publikujący: Wydział Ds. Turystyki