Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aplikacja mobilna Karta Krakowska

Aplikacja mobilna „Karta Krakowska” jest już dostępna dla mieszkańców. Od 24 grudnia 2018 r. mogą ją pobierać użytkownicy smartfonów z systemem Android. Wkrótce będą ją mogli ściągać także posiadacze telefonów z systemem iOs. Co to oznacza dla pasażerów komunikacji miejskiej? Aplikacja jeszcze bardziej ułatwi złożenie wniosków i zakup biletu okresowego, który przysługuje mieszkańcom. Wygodniejsze będzie także okazywanie biletu podczas kontroli.

materiały prasowe

Aplikacja jest bezpłatna i aby ją pobrać, wystarczy w wyszukiwarce w internetowym sklepie Google Play wpisać jej nazwę: „Karta Krakowska”. Można również kliknąć w ten link.

Po zainstalowaniu aplikacji, należy się zalogować, podając ten sam adres e-mail i to samo hasło, które zostało podane podczas składania wniosku i zakładania konta mobilnej Karty Krakowskiej. 

Przypomnijmy, że mieszkańcy z Kartą Krakowską kupują bilety okresowe tańsze o 20 proc. Karta upoważnia również do rabatów w miejskich instytucjach kultury i u partnerów prywatnych, którzy przystąpili do programu. Pełna lista partnerów jest dostępna na stronie internetowej www.kk.krakow.pl.

pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Data publikacji: 2019-01-02
Data aktualizacji: 2019-01-02
Powrót