Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Czas na ostatnią wrześniową wycieczkę rowerową

Przed nami ostatnia wrześniowa edukacyjna wycieczka rowerowa po Krakowie. Uczestnicząc w niej, będziecie mieli okazję m.in. przypomnieć sobie zasady bezpiecznej jazdy na rowerze w mieście, w tym najistotniejsze przepisy drogowe, skład obowiązkowego wyposażenia roweru czy zasady korzystania z rowerowych rozwiązań infrastrukturalnych.

Fot. pixabay.com

Przypomnijmy, że w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, część z wycieczek jest realizowana w ramach budżetu obywatelskiego (edycja 2020). Dla tych, którzy w tym roku po raz pierwszy skorzystają z wycieczki przewidziano drobny rowerowy upominek. Wycieczki są prowadzone przez członków Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Zapisy

Wycieczka odbędzie się dziś, 26 września w godz. 11.00 – 13.00 na trasie Zabłocie – Dworzec Płaszów Estakada – Wielicka – Stary Prokocim. Zbiórka na dolnym poziomie ronda Mogilskiego.

Zgłoszenia na wycieczkę przyjmowane były drogą mailową pod adresem: roweremdopracy@um.krakow.pl lub numerem telefonu: 12 616 87 70. Potwierdzeniem zgłoszenia była informacja zwrotna. W wycieczkach mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane pod warunkiem dostępności miejsc.

Warunkiem udziału w wycieczce jest akceptacja jej regulaminu. Przy zapisach należy podać liczbę uczestników, adres e-mail i numer telefonu na potrzeby kontaktu w związku z organizacją wycieczki. O ewentualnym odwołaniu wycieczki zostaną poinformowane tylko osoby zapisane.

Dla tych, którzy w tym roku po raz pierwszy skorzystają z wycieczki przewidziano drobny rowerowy upominek. Wycieczki są prowadzone przez członków Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Kolejne wycieczki planujemy w październiku – śledźcie naszą stronę internetową!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-09-02
Data aktualizacji: 2021-09-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź