Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Kraków w formie”, czyli sportowe lato w mieście

Trwa drugi etap kampanii „Kraków w formie”. Projekt zachęcać krakowian do ruchu i aktywności fizycznej. „Chodź na pole! Odkryj, ile możliwości daje ci miasto, żeby aktywnie spędzać czas” – to główne hasło akcji, która potrwa do września. W ten weekend odbędzie się maraton fitness czy trening biegowy.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Intensywne działania w parkach, wspólne treningi, wycieczki rowerowe nie tylko dla uczniów i młodzieży, ale również rodzin i seniorów – to tylko przykładowe aktywności przygotowane przez poszczególne wydziały Urzędu Miasta Krakowa. W najbliższych dniach odbędzie się wspinaczka skałkowa oraz maraton fitness. Szczegółowy plan na najbliższy czas prezentujemy poniżej:

Sobota, 31 lipca: trening z cyklu „Rolkuj z nami!”

Trening odbędzie się w sobotę, 31 lipca o godz. 10.00 na parkingu medialnym przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Wejście przez bramę przy ochronie (od strony al. 3 Maja). Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Uwaga! O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z Akademia Rolkarza. 

Więcej szczegółów tutaj.


Zachęcamy też do korzystania z broszury „Kraków w formie” – czyli przewodnika po rekreacyjnej i sportowej ofercie miasta, z zestawem pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Przewodnik do pobrania tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-16
Data aktualizacji: 2021-07-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat