Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dodatkowy nabór do AMO 1.04 2016 (piątek) o godz. 18.00 przeprowadzone będą dodatkowe uzupełniające testy kwalifikujące do Akademi Młodych Orłów. Zapraszamy wszystkie dzieci i te które nie trenują w żadnym klubie jak i te które już trenują, a chcą uczestniczyć w dodatkowym szkoleniu. Nabór dotyczy zarówno chłopców jak i dziewczęta z roczników 2006-2010. Testy odbędą się na orliku przy ul. Strąkowej 3a. Zapraszamy !!!

Kto zostanie „Przyjacielem Sportu A.D. 2015”?

Już po raz szesnasty organizowany jest konkurs o honorowy tytuł "Przyjaciela Sportu". To prestiżowe wyróżnienie mogą otrzymać osoby i firmy działające na rzecz rozwijania i wspierania sportu w naszym Mieście.

WARSZTATY METODYCZNE SZCZYPIORNISTEJ SZKOŁY Pierwsze duże wydarzenie w ramach realizacji programu sportowego "Szczypiornista Szkoła" za nami.

ROZSTRZYGNIĘCIA OTWARTEGO KONKURSU OFERT 2016

Prezydent Miasta Krakowa dokonał rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2016 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

NABORU SZKÓŁ DO PROGRAMU „KRAKOWSKA AKADEMIA SIATKARSKA” W związku z realizacją kolejnej edycji programu Polskiego Związku Piłki Siatkowej pn. „Krakowska Akademia Siatkarska” realizowanego przez Gminę Miejską Kraków – Wydział Sportu, istnieje możliwość zgłoszenia szkół zainteresowanych uczestnictwie w programie w bieżącym roku.
Kolejna edycja Akademii Juniora w TAURON Arenie Kraków! Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia Akademii Juniora, której kolejna edycja rozpoczęła się w pierwszych dniach lutego 2016 r. Program to wspólny projekt Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód, Agencji Rozwoju Miasta S.A. oraz Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa skierowany do uczniów krakowskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Trwają zajęcia zimowego programu

Obecnie trwają zajęcia w ramach miejskiego programu pn. "Pierwsze kroki na śniegu" organizowanego przez Gminę Miejską Kraków. 
Nie bój się sięgać gwiazd W 2015 r. odbywały się spotkania ze znanymi sportowcami w ramach programu "Nie bój się sięgać gwiazd". Przeżyjmy to jeszcze raz!

Nauka jazdy na łyżwach dla dzieci w Krakowie

Gmina Kraków w trosce o rozwój swych najmłodszych, dostrzegając ogromne zainteresowanie formą ruchu jaką jest jazda na łyżwach od kilkunastu lat dofinansowuje zajęcia, które prowadzi Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Zachód na lodowisku „Cracovii” przy ul. Siedleckiego. 
Raport Aktywność Sportowa Polaków Z okazji Narodowego Dnia Sportu TNS Polska przeprowadzilł badania poświęcone aktywności sportowej Polaków oraz korzystaniu z klubów fitness i siłowni. 

Polska Biega

Zachęcamy do zapoznania się z akcją pn; "POLSKA BIEGA"

Od 40 lat Miasto uczy jazdy na łyżwach, już prawie 40 tysięcy młodych krakowian nabyło tę umiejętność!

W 1976 roku powołany został Szkolny Dzielnicowy Ośrodek Sportowy Śródmieście, którego jednym z zadań była nauka jazdy na łyżwach dzieci uczących się w szkołach podstawowych naszego miasta.

 

ARCHIWUM

pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu
Data publikacji: 2013-04-05
Data aktualizacji: 2016-03-30
Powrót