Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

Children Speed Event zawody narciarskie i snowboardowe

Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa serdecznie zaprasza do zgłaszania indywidualnych uczestników do udziału w planowanych na 1-2.04.2017 r. (sobota, niedziela) zawodach narciarskich/ snowboardowych pn. „Children’s Speed Event o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa” na stacji narciarskiej Siepraw-Ski.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do uczniów czwartych i piątych klas krakowskich szkół podstawowych.
W wydarzeniu uczestniczyć będą także zawodnicy krakowskich klubów sportowych, rywalizujący w odrębnych kategoriach, aby osoby rozpoczynające przygodę ze sportami zimowymi mogły przystąpić do profesjonalnej rywalizacji sportowej, podobnie jak ich doświadczeni koledzy.

Zawody będą rozgrywane na trasach dostosowanych do umiejętności uczestników (1 trasa dla uczniów, 1 trasa dla zawodników klubów). Pierwszego dnia zawodów (sobota) planowana jest  rywalizacja w dwóch konkurencjach narciarskich, drugiego dnia (niedziela) – w snowboardzie.  

Do rywalizacji może zgłosić się dowolna ilość zawodników, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w zawodach jest bezpłatny. Szczegóły w załączonym regulaminie. 

Zgłoszeń należy dokonywać:

  • elektronicznie w terminie do 30.03.2017 r.  na adres biuro@childrensspeedevent.pl – szczegóły w Regulaminie,
  • osobiście w biurze zawodów w dniu zawodów o godz. 8-9.

Na zgłoszonych zawodników czeka dobra zabawa, wspaniała rywalizacja sportowa oraz posiłek regeneracyjny, a na najlepszych – nagrody, dyplomy, medale.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wydarzenia, prosimy o kontakt z realizatorem –  firma Elpida Marcin Suzin, numer telefonu 604507788.

Regulamin wydarzenia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu
Data publikacji: 2017-03-29
Data aktualizacji: 2017-03-30
Powrót