Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

KONKURS. Zagłosuj na www.krakow.pl i wygraj oryginalne miejskie gadżety

Krakowski portal www.krakow.pl walczy o nagrodę w prestiżowym konkursie Webstarfestival, w kategorii „Administracja publiczna”.

Webstarfestival to konkurs promujący najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe. W konkursie przyznawane są nagrody - Webstary dla najlepszych stron internetowych (w 27 kategoriach) oraz nagroda specjalna, statuetka dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.

W walce o zwycięstwo liczą się smsy wysłane przez internautów. Aby oddaćgłos na stronę www.krakow.pl wystarczy wysłać sms o treści WSF.W0102 pod numer 7238 (koszt 2,44 PLN z VAT). Zasady głosowania określone są w regulaminie, który znajduje się na stronie: www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci. Serdecznie zapraszamy wszystkich Internautów do wzięcia udziału w konkursie.

 

Zagłosuj na www.krakow.pl i wygraj oryginalne miejskie gadżety


Wszystkie osoby, które smsem oddadzą swój głos na www.krakow.pl i dodatkowo prawidłowo odpowiedzą na zamieszczone poniżej pytanie, wezmą udział w losowaniu 10 zestawów oryginalnych miejskich gadżetów w których znajdują się: pen-drive, kubek izotermiczny, notes z długopisem i smycz.

Prosimy odpowiedzieć na niżej zamieszczone pytanie:

W którym roku portal Magiczny Kraków otrzymał prestiżową nagrodę „Złota @” w konkursie „Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji”?


Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres i nr kontaktowy nadawcy) prosimy przesyłać do dnia 1 grudnia br., do godz. 14.00 na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl. Wylosowane osoby, o terminie i sposobie odbioru nagród zostaną poinformowani indywidualnie. Laureaci, by odebrać nagrody, będą musieli okazać potwierdzenie wysłania smsa popierającego stronę www.krakow.pl.

Prosimy o załączenie następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UMK swoich danych osobowych na potrzeby konkursu".

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2010-11-25
Data aktualizacji: 2010-11-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź