Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

KONKURS. Wygraj podwójne zaproszenie na koncerty 6. Festiwalu Muzyki Polskiej

Impreza odbędzie się już po raz szósty. Potrwa siedem dni (5 – 11 listopada) W tym czasie światowej klasy wykonawcy, pod batutą najlepszych dyrygentów, wykonają utwory kilkunastu polskich kompozytorów.

Tym, co wyróżnia Festiwal Muzyki Polskiej spośród innych imprez muzycznych jest dobór artystów i repertuar. W programie znajdują się utwory polskich kompozytorów, w wykonaniu zarówno artystów z Polski, jak i gości z zagranicy. Organizatorzy Festiwalu mają nadzieję, że dzięki uczestnictwu w imprezie, wielu zaproszonych artystów włączy na stałe do swego repertuaru utwory polskie, przygotowane specjalnie na krakowskie koncerty. Przyczyni się to do rozsławienia polskich dokonań kompozytorskich na całym świecie.

Miejska Platforma Internetowa Magiczny Kraków zaprasza internautów do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodami są podwójne zaproszenia na koncerty 6. Festiwalu Muzyki Polskiej.


Aby wziąć udział w losowaniu nagród prosimy podać prawidłowe odpowiedzi na niżej zamieszczone pytania:

1. Proszę podać nazwiska przynajmniej trzech zagranicznych gwiazd biorących udział w Festiwalu.

2. Jakie wydarzenie artystyczne towarzyszyć będzie inauguracji 6. Festiwalu Muzyki Polskiej?


Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres i nr kontaktowy nadawcy) prosimy przesyłać do dnia 5 listopada br., do godz. 11.00 na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w tym samym dniu. Laureaci, o terminie i sposobie odbioru nagród zostaną poinformowani indywidualnie.
Prosimy o załączenie następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UMK swoich danych osobowych na potrzeby konkursu".

pokaż metkę
Osoba publikująca: WIESŁAW SZCZUREK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2010-11-03
Data aktualizacji: 2010-11-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź