Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Biegasz? Możesz uszczęśliwić bezdomnego psiaka!

Krakowska Fundacja Sarigato zachęca wszystkich miłośników sportu do wsparcia porzuconych zwierząt. Fani biegów i spacerów mogą w kwietniowe, sobotnie przedpołudnie wziąć udział w Biegu na 6 łap, wydarzeniu poświęconemu bezdomnym czworonogom. To prosty sposób na zrobienie czegoś dobrego!

Już 16 kwietnia (sobota) mieszkańcy Krakowa i okolic mogą wziąć udział w niezwykłej imprezie - Biegu na 6 łap. To pierwsze takie wydarzenie w regionie, które pozwoli na połączenie miłości do bezdomnych zwierzaków oraz biegania. Może w nim wziąć udział dosłownie każdy, kto zdecyduje się pokonać wyznaczony dystans pieszo lub biegnąc w towarzystwie bezdomnego czworonoga. Każda osoba zainteresowana udziałem powinna wcześniej zgłosić się do organizatorów, a przewidywany czas zakończenia to godzina 14:00. Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Sarigato wraz z Fundacją DAR SERCA Dla Zwierząt i firmą CISCO. Fundacja DAR SERCA Dla Zwierząt zadba, aby każdy uczestnik miał swojego psiego partnera.

Bieg odbędzie się w Zalesiu, 18 kilometrow na północ od Krakowa. Zaczyna się o 10:00, a przewidywany czas zakończenia to godzina 14:00. Każdy chętny biegacz powinien wcześniej zgłosić się do organizatorów. Fundacja DAR SERCA Dla Zwierząt zadba, aby każdy uczestnik miał swojego psiego partnera.

Wyznaczone zostały trzy trasy, wszystkie mają wspólny początek. Zostały podzielone według poziomu trudności - dystans dostosowano do możliwości fizycznych psiaków. Trasa zielona ma 3,4 km, czerwona 6,2 km a czarna 9,9km.

Szczegóły na www.karmimypsiaki.pl.

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski objął wydarzenie patronatem honorowym, a patronem medialnym jest portal Magiczny Kraków.

Bieg na 6 łap

pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-04-11
Data aktualizacji: 2016-04-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź