Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Infrastruktura w okresie Wszystkich Świętych

1 listopada w budynkach administracyjnych wszystkich rejonów cmentarnych i cmentarzy pracownicy ZCK pełnić będą dyżury informacyjne w trakcie, których istnieje możliwość uzyskania informacji dotyczących poszczególnych grobów, jak również zasad funkcjonowania krakowskich cmentarzy komunalnych. Dyżury odbywać się będą w następujących godzinach: 1 listopada od 9.00 do 16.30 oraz 2 listopada od 9.00 do 15.00.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Na prośbę osób odwiedzających cmentarze, w uzasadnionych przypadkach, istnieje możliwość wskazania przez dyżurujących pracowników lokalizacji grobu bezpośrednio w terenie.

DOSTĘP DO CMENTARZY
Na wszystkich cmentarzach komunalnych zostaną uruchomione dodatkowe wejścia i wyjścia. Ich rozmieszczenie naniesiono na załączonych do niniejszej informacji mapkach orientacyjnych cmentarzy.

TOALETY
Oprócz znajdujących się na cmentarzach stałych toalet, udostępnione zostaną dodatkowe toalety przenośne wraz z ich pełnym serwisem.

WODA
Poza dotychczasowymi i nowo uruchomionymi ujęciami wody, zabezpieczono dodatkowe beczkowozy, oraz hydranty, które ustawione będą na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Prądnik Czerwony,
  • Cmentarz Pychowice,
  • Cmentarz Kobierzyn-Lubostroń.

KONTENERY NA ŚMIECI
Oprócz dotychczasowych koszy znajdujących się na terenie cmentarzy, przewidziano dodatkowe kontenery na śmieci. Ustawione one zostaną w newralgicznych miejscach cmentarzy komunalnych.

TABLICE INFORMACYJNE
Ułatwieniem dla odwiedzających cmentarze komunalne będzie rozmieszczenie tablic informacyjnych. Dodatkowo, w Biurach Obsługi Klienta ZCK dostępne będą plany cmentarzy z zaznaczoną lokalizacją, m.in.:

  • kontenerów na śmieci,
  • punktu medycznego,
  • beczkowozów,
  • toalet,
  • dodatkowych wejść i wyjść.

Zobacz także:

PUNKTY INFORMACYJNE I INFRASTRUKTURA

LOKALIZATOR GROBÓW

UŁATWIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU W OKOLICACH CMENTARZY

KOMUNIKACJA MIEJSKA

BEZPIECZEŃSTWO

KWESTA

MAPY CMENTARZY

INFORMACJA STRAŻY MIEJSKIEJ

ODPADY

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2014

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat