Wesoła kwarantanna. Konkurs Fundacji „Zustricz”

Działająca w Krakowie Fundacja „Zustricz”, która działa na rzecz integracji społeczności ukraińskiej w naszym mieście, a także promocji ukraińskiej kultury i języka, zaprasza dzieci do udziału w konkursie „Wesoło na kwarantannie”. Wykonajcie jedno z 3 przedstawionych zadań i opublikujcie w sieci efekty swojej pracy. Nagrody czekają!

Wesoła kwarantanna. Konkurs Fundacji „Zustricz”
Fot. pixabay.com

Przygotowane przez Fundację zadania konkursowe odwołują się do cykli zajęć dla dzieci, które poświęcone są odpowiednio muzyce, sztuce i edukacji.

W ramach ZADANIA 1: oglądamy przykładowy film, a następnie dziecko nagrywa własną piosenkę z rytmicznym akompaniamentem. Filmik z wykonaniem trzeba zamieścić na własnym koncie Facebook do 1 kwietnia, dodając odpowiednie hashtagi:
#зустріч_карантинимо_весело
#зустріч_конкурс

Można dodać swój komentarz!

W ZADANIU 2 mamy do wykonania origami: oglądamy film, wykonujemy swój wiosenny kwiatek i uwieczniamy naszą pracę na filmiku. Publikujemy nagranie do 1 kwietnia z odpowiednimi hashtagami!

W ZADANIU 3 trzeba wykonać własną grę edukacyjną, inspirując się przykładem z filmu Fundacji. Podobnie jak w poprzednich przypadkach – dzieło trzeba uwiecznić na FB do 1 kwietnia z hashtagami:
#зустріч_карантинимо_весело
#зустріч_конкурс

Na autorów najlepszych nagrań czekają nagrody!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie