Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

ICE Kraków najlepszym Centrum Kongresowym w Europie

Centrum Kongresowe ICE Kraków nagrodzone statuetką Meeting Star Award! Uzyskując 4.96 punktów, ICE Kraków po raz drugi z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu, pokonując m.in. Austria Center Vienna czy bakijskie Convention Centre.

Nagroda Meeting Star Award dla ICE Kraków
Fot. materiały prasowe

Jak podkreślają organizatorzy konkursu ze słoweńskiego Kongres Magazine and Conventa, ogromną zaletą ICE Kraków jest jego funkcjonalny projekt. Docenili również Salę Audytoryjną im. Krzysztofa Pendereckiego, którą określili jako klejnot w koronie Centrum Kongresowego.

– Inteligentny projekt ICE Kraków to idealne połączenie sal kongresowych o stałym ustawieniu i sal wielofunkcyjnych, takich jak Sala Kameralna. Dodatkowo projekty takie jak opracowany przez przedstawicieli krakowskiej branży MICE Protokół Kraków Network* stawiają obiekt na samym szczycie naszej listy. Tylko nieliczne centra kongresowe na świecie wykazały się taką sprawnością, odpornością i pracowitością w działaniu na rzecz całej branży – podkreślają organizatorzy.

– Rzeczywiście, istnieją bardziej przestronne i większe centra kongresowe, jednak całe Centrum Kongresowe ICE Kraków jest niezwykle wyważone i przekonujące. Wszystko razem sprawia, że obiekt należy do najlepszych z najlepszych. Co ważniejsze, organizatorzy wydarzeń poczują się tu jak w domu. To nie przypadek, że ICCA wybrała ICE Kraków na swój Światowy Kongres w 2022 roku, który okazał się ogromnym sukcesem. Z całego serca polecamy wybór tego miejsca, choćby dlatego, że za wynajem sal zapłacicie znacznie mniej niż w bardziej znanych centrach kongresowych – argumentują organizatorzy Meeting Star Award.

Meetings Star Award to konkurs organizowany od 2009 roku, którego jurorami są tzw. tajemniczy uczestnicy kongresów, którzy anonimowo odwiedzają imprezy organizowane w obiektach Europy Środkowej i Wschodniej, oceniając proces produkcji imprez i pracę zespołów projektowych. Po inspekcji obiektu przekazują organizatorowi konkursu swoje spostrzeżenia oraz dokumentację zdjęciową i filmową. Wyróżnienie zdobyte przez ICE Kraków to umocnienie marki Krakowa jako atrakcyjnej i nowoczesnej europejskiej metropolii. Nagroda wpływa także na zainteresowanie samym obiektem, realnie przekładając się na liczbę najmów, czy ściąganie najważniejszych wydarzeń, co z kolei pozytywnie oddziałuje na ekonomię samego Krakowa.

Obchodzący w październiku ubiegłego roku 8. urodziny obiekt od początku działalności gościł 1100 wydarzeń, w których uczestniczyło 1,35 mln osób. Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowana w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń. Jako obiekt multivenue jednego dnia może gościć nawet trzy wydarzenia.

Centrum Kongresowe ICE Kraków to obiekt wielokrotnie nagradzany w branżowych konkursach. W ciągu ośmiu lat działalności zdobył m.in. takie wyróżnienia jak Meetings Star Award (2015 i 2016), A’Design Award (2015), The Plan Award (2015), Gold Meetings Star (2019, 2020, 2021) i MP Power Award (2014, 2017, 2020, 2021), ICCA Best Marketing Award (2021).

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2023-02-02
Data aktualizacji: 2023-02-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź