Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Apel o pomoc zwierzętom w Ukrainie!

Wojna na Ukrainie dotknęła nie tylko ludzi, ale i ich zwierzęta domowe. Wielu Ukraińców zabrało ze sobą swoich pupili podczas ewakuacji za granicę, jednak niektórzy nie mieli takiej możliwości lub nie wyjechali ze swojego kraju. Bezpańskie i chore czworonogi potrzebują wsparcia, a zajmująca się nimi we Lwowie klinika weterynaryjna prosi o niezbędny do pracy sprzęt.

bezpański pies w schronisku
Fot. pexels.com

Lwów stał się głównym ośrodkiem humanitarnym Ukrainy, w którym swoje bezpieczne miejsce znaleźli wewnętrzni przesiedleńcy. Wśród nich jest też wiele zwierząt bezdomnych i wymagających opieki weterynaryjnej oraz adopcji. Ze względu na znaczny wzrost liczby nowo przybyłych zwierząt, przedsiębiorstwo „Lev” zmobilizowało swoje maksymalne możliwości. Klinika weterynaryjna, która znajduje się na terenie przedsiębiorstwa wymaga gruntownej modernizacji. Aby zapewnić wysokiej jakości usługi w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji zwierząt, niezbędne jest unowocześnienie i poszerzenie instrumentarium weterynaryjnego i sprzętu weterynaryjnego. Przedsiębiorstwo nie ma jednak możliwości zakupu niezbędnego sprzętu z własnych środków.

Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc lwowską klinikę weterynaryjną przedsiębiorstwa „Lev” mogą się kontaktować z panią Julią Żyliną-Chudzik pod numerem telefonu: 12 616 1576 lub adresem mailowym: julia.zylina-chudzik@um.krakow.pl.

Wykaz potrzeb lecznicy zamieszczony jest tutaj [pdf].

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Haupt
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2022-11-16
Data aktualizacji: 2022-11-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź