Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

„Razem” - koncert charytatywny dla Ukrainy

W niedzielę, 15 maja w godzinach 10:30 – 14:00 przy ul. Św. Wawrzyńca 15 na dziedzińcu Muzeum Inżynierii i Techniki odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Ukrainy pod hasłem „Razem”. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem jest Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, współorganizatorem Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, a Miasto Kraków jest partnerem wydarzenia.

logotyp koncertu charytatywnego dla Ukrainy organizowanego przez NOT. Napis Razem po polsku i ukraińsku.
Fot. materiały prasowe

Podczas koncertu wystąpi Sylwia Frączek z Zespołem. Sylwia Frączek jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie i finalistką „Szansy na sukces. Opole 2020”. Ze sceny zabrzmią utwory polskich i zagranicznych artystów między innym Beaty Kozidrak, Justyny Steczkowskiej, Leonarda Cohena, Adele, Whitney Houston, a także piosenki ze znanych bajek dla młodszych odbiorców. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Bochenek, aktor z Teatru Bagatela.

Przewidziane są dodatkowe atrakcje m.in. specjalny pokaz bojowych wozów strażackich przygotowany dla dzieci, a także prezentacja motocykli Harley-Davidson.

Podczas koncertu Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach przeprowadzą zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących rodzin z Ukrainy. Zebrane fundusze będą przeznaczone w szczególności na zakup środków pielęgnacyjnych dla dzieci.

Dla wszystkich, którzy wesprą ten szczytny cel, przewidziane są upominki m.in. rodzinne bilety do krakowskich muzeów i Opery Krakowskiej, bilety na lot balonem widokowym, a także rodzinne karnety na zajęcia na jachcie z instruktorem żeglarstwa w „Navigare Yacht Club” i bony do restauracji „Smakołyki” na wspólny rodzinny obiad. Nagrody ufundowali sponsorzy. 

Plakat koncertu charytatywnego dla Ukrainy organizowanego przez NOT 15 maja 2022

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Kraków, Telewizja Polska TVP3 oraz portal miejski Magiczny Kraków.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej organizatora

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Kinga Stoszek
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2022-05-05
Data aktualizacji: 2022-05-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź