Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Spacer po wielokulturowym Kazimierzu - pobierz bezpłatne przewodniki audio

Jeśli nie mogliście uczestniczyć w wielokulturowych spacerach, teraz jest szansa, aby to nadrobić! Zapraszamy do odbycia wycieczki po Kazimierzu z naszym przewodnikiem w wersji audio.

Spacer po wielokulturowym Kazimierzu - pobierz bezpłatne przewodniki audio
Fot. Centrum Wielokulturowe w Krakowie

Przez ostatnie 10 miesięcy wybraliśmy się wspólnie na 20 spacerów po Krakowie zorganizowane przez Centrum Wielokulturowe w Krakowie.

W ramach działania Centrum Wielokulturowego odbyliśmy spacery edukacyjne w językach rosyjskim, białoruskim, ukraińskim, hiszpańskim, angielskim i polskim. Zwiedziliśmy Podgórze, Kazimierz, Nową Hutę, Garbary, Tyniec, Fabrykę Schindlera, Muzeum Krakowa Krzysztofory i nie tylko. Spacerowaliśmy śladami kobiet, społeczności muzułmańskiej, LGBTQ+, ukraińskiej, białoruskiej, wspominając II wojnę światową i polską niepodległość.

Jeśli nie mogli Państwo uczestniczyć w naszych wielokulturowych spacerach, teraz jest szansa, aby to nadrobić. Zapraszamy do odbycia wycieczki po Kazimierzu z naszym przewodnikiem w wersji audio. Audio-przewodniki w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim przygotowane przez nasze ulubione przewodniczki - Julię Wysocką i Paulinę Skotnicką - można pobrać poniżej.

Zapraszamy do odkrywania tajemnic wielokulturowego Krakowa!

Pobierz ANGIELSKĄ, ROSYJSKĄ i UKRAIŃSKĄ przewodnika TUTAJ

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Haupt
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2021-12-30
Data aktualizacji: 2022-01-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź