Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zwycięzcy drugiej edycji Hoover Table nagrodzeni

Od rozstrzygnięcia konkursu drugiej edycji akcji Hoover Table w 2019 roku minął już ponad rok. W tym czasie pandemia podyktowała nowe warunki dla każdej z dziedzin życia. Zwycięzcy konkursu „Mój Hoover” pierwotnie mieli wyjechać na obóz przygodowo-językowy latem 2020 roku, a z uwagi na utrzymującą się niepewną sytuację pandemiczną organizatorzy akcji – Urząd Miasta Krakowa, Konsulat Generalny USA w Krakowie i AmCham – podjęli decyzję o zamianie nagrody na rzeczową, a konkretnie na laptopy, które dzięki wsparciu nowego sponsora, firmy Hewlett Packard, otrzymali wszyscy zwycięzcy (50 osób).

Fot. Bogusław Świerzowski
Bogusław Świerzowski

11 maja 2021 roku, w pięknym ogrodzie Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa” organizatorzy i darczyńcy wręczyli nagrody tym uczestnikom, którzy w tym dniu mogli odebrać je osobiście, pozostałe komputery zostały przekazane bezpośrednio do właściwych ośrodków i placówek. Gospodarzami wydarzenia byli dyrektor „Parkowej” Jarosław Chodorowski i jego zastępczyni Katarzyna Michalik-Waśko, nagrody wręczyli: Katarzyna Jarosz - Kierownik Działu Pomocy Dzieciom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Mateusz Jurczyk - AmCham Branch Director Kraków&Katowice, Grzegorz Konik – z Hewlett Packard i Beata Sabatowicz – Zastępca Dyrektora Kancelarii Prezydenta. Dodatkową atrakcją był występ wokalny jednej z laureatek – Katarzyny.

 

Zarówno organizatorzy, darczyńcy jak i przyszli uczestnicy nie mogą się doczekać kolejnej edycji akcji ku czci 31. prezydenta USA Herberta Hoovera.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia w OTO FOTOkronice Miasta Krakowa

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2021-05-11
Data aktualizacji: 2021-06-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat