Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Life Science Open Space - Online Week’20

Od 23 do 27 listopada w Krakowie odbędzie się 10. edycja Life Science Open Space. Jubileuszowa edycja Forum pod wieloma względami będzie wyjątkowa. W związku z obecną sytuacją wydarzenie zostało w całości przeniesione do sieci i odbędzie się w formule Online Week. Postawiło to przed organizatorami i uczestnikami nowe zadania, ale również otwarło wiele nowych możliwości.

Fot. materiały organizatora
materiały organizatora

LSOS, czyli Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia, opiera się na czterech głównych filarach, którymi są: life (czyli rozwiązania służące poprawie zdrowia i jakości życia), science (czyli interdyscyplinarne naukowe spotkania służące nawiązaniu współpracy), open (czyli otwarcie na wiele różnych grup interesów i stworzenie dla nich warunków do kooperacji) oraz space (czyli inspirująca atmosfera i ciekawy program, co tworzy przestrzeń szans dla rozwoju współpracy).

Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek 23 listopada i potrwa przez cały tydzień. Każdego dnia przewidziane są sesje tematyczne w MODULE WSPÓŁPRACA. Na każdą sesję złożą się prezentacje dotyczące możliwości współpracy w projektach, przedsięwzięciach oraz innych interdyscyplinarnych działaniach w następujących ścieżkach tematycznych:

  • Personalised Medicine,
  • Digital Health,
  • COVID-19,
  • Bioeconomy,
  • Healthy Food,
  • Life Science StartUp Scene,
  • Life Science Business Development,
  • Career in Life Science.

Przez cały czas trwania wydarzenia odbywać się będą spotkania B2B w MODULE PARTNERINGOWYM, które można umawiać poprzez system matchmakingowy. Ponadto każdy zarejestrowany uczestnik może stworzyć profil swojej firmy i zaprezentować swoją ofertę w MODULE MARKETPLACE.

Wszystkie informacje o Forum, odbywającym się w formule Digital Event, znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia: http://lsos.info

Partnerem generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków

Miasto Kraków logo

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat