Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza do udziału w dwuletnim programie współpracy „U mnie i u Ciebie. Spotkania młodzieży w ramach polsko-niemieckich partnerstw gmin i powiatów”. Do uczestnictwa w programie organizator szczególnie zachęca przedstawicieli tych gmin i powiatów, w ramach których spotkania młodzieży odbywają się rzadko lub wcale nie mają miejsca.

Fot. Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) jest międzynarodową organizacją powołaną do życia w 1991 r. na podstawie Traktatu między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. Już od 29 lat umożliwia spotkania i współpracę młodych Polaków i Niemców. Dofinansowuje, inicjuje i merytorycznie wspiera polsko-niemieckie projekty, a także organizuje konferencje, seminaria oraz szkolenia z zakresu polsko-niemieckiej wymiany młodzieży. Od początku swojej działalności organizacja wspiera corocznie ok. 2800 spotkań polsko-niemieckich, w których wzięło udział przeszło 3 miliony młodych ludzi.

Swój udział w programie (wraz z niemieckim partnerem) można zgłaszać do 31 stycznia 2021 r. za pomocą formularza online.

Szczegółowy opis programu znajduje się w ULOTCE.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat