Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zobacz także

Miasta Europy o najmie krótkoterminowym

2019-06-19

Wynajem na okres krótkoterminowy w popularnych turystycznych miastach Europy, w tym w Krakowie, przybiera niespotykaną dotąd skalę i wpływa coraz bardziej na zasoby mieszkaniowe tych miast. Przedstawiciele popularnych ośrodków miejskich spotkali się 5 czerwca w Krakowie, by porozmawiać o tym zagadnieniu i wypracować wspólne stanowisko. Rezultatem prac jest wydane wspólnie oświadczenie.

Wizyta Ambasador Indonezji

2019-06-19

We wtorek, 18 czerwca wizytę Prezydentowi Krakowa Jackowi Majchrowskiemu złożyła Ambasador Republiki Indonezji J.E. Pani Siti Nugraha Mauludiah wraz z delegacją dyplomatów pracujących w ambasadzie w Warszawie.

ASPIRE Industry Summit 2019

2019-06-19

ASPIRE Industry Summit 2019 to wydarzenie, które zorganizowane zostało we wtorek, 18 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jego celem jest skupienie w jednym miejscu liderów ze świata przemysłu, polityki, kultury i środowiska akademickiego ze starszymi menedżerami i najlepszymi talentami z międzynarodowych korporacji w Krakowie. Podczas uroczystej Gali "ASPIRE 4 ALL" uczestników wydarzenia powitał prezydent Jacek Majchrowski. 

Kraków gospodarzem Zgromadzenia Ogólnego Światowej Federacji Luterańskiej

2019-06-18

Po zakończonej sukcesem organizacji Kongresu OWHC, Kraków po raz kolejny został wyróżniony przez społeczność międzynarodową. 17 czerwca 2019 r., podczas obrad Światowej Federacji Luterańskiej w Genewie, nasze miasto zostało wybrane na gospodarza Zgromadzenia Ogólnego Federacji w 2023 r.

Wizyta Ambasadora Belgii

2019-06-17

W poniedziałek, 17 czerwca wizytę Prezydentowi Krakowa Jackowi Majchrowskiemu złożył Ambasador Królestwa Belgii w Polsce J.E. Pan Luc Jacobs. W spotkaniu wziął również udział Konsul Honorowy Belgii w Krakowie Philippe de Brouwer oraz Zastępca Prezydenta Krakowa Bogusław Kośmider.

Kongres, który pozostanie w pamięci! OWHC chwali Kraków

2019-06-17

Organizacja Miast Światowego Dziedzictwa zamieściła na swojej oficjalnej stronie internetowej gratulacje i podziękowania dla Krakowa za znakomitą organizację 15. Kongresu OWHC.

Samorządowcy z Newry odwiedzili Kraków

2019-06-12

W poniedziałek, 11 czerwca Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa Robert Piaskowski spotkał się grupą mieszkańców i samorządowców z irlandzkiego Newry.

Miasto Kraków i UJ sygnatariuszami Deklaracji Poitiers

2019-06-07

W czwartek, 6 czerwca 2019 r., rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz Prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski podpisali w Auditorium Maximum deklarację o współpracy pomiędzy uniwersytetem a miastem.

Prezydent Krakowa Prezydentem OWHC

2019-06-05

Kraków uzyskał miejsce w Radzie Dyrektorów OWHC, zdobywając zaufanie blisko 100 miast świata oraz otrzymał prezydenturę OWHC. – Dziękuję, że zaufaliście nam w Korei, wybierając na gospodarza 15. Kongresu OWHC i zaufaliście nam ponownie, nie tylko powierzając nam zaszczytną funkcję w Radzie Dyrektorów, ale też przyznając funkcję Prezydenta OWHC. To podwójne wyróżnienie przyjmujemy z wielką radością i dumą – podkreślił prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Wizyta Burmistrza Budapesztu

2019-06-05

W środę, 5 czerwca Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski spotkał się z Burmistrzem Budapesztu Istvánem Tárlosem. 

Znajdź