Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Spotkanie Rady Programowej OEES

14 czerwca 2024 r. w krakowskim magistracie obradowali członkowie Rady  Programowej Open Eyes Economy Summit . Gościem honorowym spotkania, któremu przewodniczył pomysłodawca OEES prof. Jerzy Hausner, był Prezydent Miasta Krakowa Aleksander Miszalski.

Spotkanie Rady Programowej OEES w Krakowie
Fot. Piotr Wojnarowski - Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa

 -To wielkie wyróżnienie, że zostaliśmy gospodarzem międzynarodowego kongresu poświęconego nowej filozofii biznesu, która w centrum uwagi – obok spraw gospodarczych  stawia również  sprawy społeczne, ekologię i kulturę – mówił Prezydent Miszalski, witając członków Rady Programowej OEES. Prezydent podkreślił również wolę dalszego zaangażowania miasta w organizację kongresu. Jego kolejna, już dziewiąta, edycja odbędzie się 19 i 20 listopada w Centrum Kongresowym ICE. Jak zwykle obrady podzielone będą na bloki tematyczne skupiające się na gospodarce, urbanistyce i kulturze. Wśród mówców nie zabraknie liderów polskiej i międzynarodowej sceny polityczno-gospodarczej.

Zobacz zdjęcia ze spotkania w OtoFotoKronika Krakowa


Open Eyes Economy to ruch intelektualny i społeczny, w ramach którego organizatorzy tworzą jeden z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych kongresów w Polsce. Jego wyróżnikiem jest własna, jedyna w swoim rodzaju filozofia Open Eyes, mówiąca o konieczności budowania odpowiedzialnego społeczeństwa obywatelskiego, wymagającego odpowiedzialności również od biznesu i administracji.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2024-06-14
Data aktualizacji: 2024-06-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź