Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Prezydent Krakowa spotkał się z przedsiębiorcami

We wtorek, 4 czerwca Prezydent Krakowa Aleksander Miszalski wziął udział w otwarciu spotkania lokalnej grupy CC1 Kraków polskiego oddziału międzynarodowej organizacji biznesowej Corporate Connections. Jej członkami są właściciele i współwłaściciele dużych firm z naszego regionu.

Logotyp organizacji Corporate Connections
Fot. Corporate Connections

W swoim wystąpieniu powitalnym Prezydent Krakowa podkreślił, że jako wieloletni przedsiębiorca doskonale rozumie potrzebę istnienia organizacji zrzeszających przedsiębiorców i znaczenie wspierania biznesu. Kraków w wizji „Smart City” musi się stawać „smart” także dla ludzi kreujących rzeczywistość biznesową – właścicieli firm dających zatrudnienie, produkujących dobra i usługi. Prezydent Miszalski zadeklarował pełną gotowość współpracy i otwartość na oczekiwania przedsiębiorców oraz transparentność i przystępność procedur funkcjonujących w Urzędzie Miasta Krakowa, ukierunkowanych na wspieranie przedsiębiorczości. Zaprosił członków organizacji Corporate Connections Polska do rozwijania i lokowania biznesu w Krakowie, jak również do otwierania nowych oddziałów swoich firm w naszym mieście. 

Prezydent Krakowa przemawia na spotkaniu Corporate Connections

Spotkanie odbyło się w gmachu będącym siedzibą krakowskiego oddziału Narodowego Banku Polskiego. Gościem specjalnym wydarzenia, obok Prezydenta Miasta Krakowa, był pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Tour de Konstytucja” Robert Hojda. W ramach wydarzenia zorganizowany został bowiem specjalny panel tematyczny „Oblicza konstytucji”.

Prezydent Krakowa oraz Dyrektor oddziału Narodowego Banku Polskiego w Krakowie - spotkanie Corporate Connections

Corporate Connections to międzynarodowa organizacja biznesowa, obecna w 28 krajach, skupiająca właścicieli dużych firm. Stawia sobie za cel pomaganie przedsiębiorcom w dynamicznym rozwoju ich firm dzięki tworzeniu społeczności, której działania opierają się na systemie wzajemnych rekomendacji. Organizacja rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku, Grupy lokalne organizacji działają w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach. Aktualnie członkami Corporate Connections Polska jest ok. 300 osób.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Haupt
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2024-06-05
Data aktualizacji: 2024-06-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź