Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Gra Miejska Amerykanie i Polacy: zawsze razem

Grę Miejską "Amerykanie i Polacy: zawsze razem" organizował Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie we współpracy z Komitetem Kopca Kościuszki. Odbyła się ona w sobotę, 25 czerwca, w godzinach 9:30 - 13:30 na terenie miasta Krakowa.

Amerykanie Polacy Zawsze Razem - gra miejska
Fot. Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie

Celem i najważniejszym zadaniem gry było odnalezienie punktów, wykonanie zadań na podstawie otrzymanych i zebranych w trakcie gry materiałów oraz dotarcie na metę w określonym limicie czasu.

Gra realizowana była w języku polskim w formie aktywnego spaceru. Do uczestnictwa w grze nie była potrzebna znajomość języka angielskiego ani specjalistyczna wiedza historyczna.

Udział w grze był bezpłatny.

Uczestnicy działali w drużynie składającej się od 3 do 4 osób. Udział osób niepełnoletnich wymagał zgody prawnych opiekunów. Gra zaplanowana była dla maksymalnie 30 drużyn.

Aby wziąć udział, należało zgłosić swoją drużynę poprzez formularz.

Więcej informacji na Facebooku.

Gra rozpoczęła się na dziedzińcu Muzeum Krzysztofory od godziny 9:30, według ustalonego na podstawie zgłoszeń harmonogramu startu, o którym każda drużyna została powiadomiona.

Meta gry znajdowała się na Kopcu Kościuszki. Rozdanie nagród przewidziane odbyło się o godz. 13:30. 

Informacje dotyczące gry oraz treść Regulaminu dostępne są na Facebooku: https://www.facebook.com/Gra.miejska.Amerykanie.i.Polacy.zawsze.razem/

Na zwycięzców, drużyny, które w klasyfikacji zajęły miejsce pierwsze, drugie i trzecie czekały atrakcyjne nagrody – kamery typu go-pro, plecaki i albumy. Na wszystkich uczestników gry na mecie czekały napoje i posiłek.

Realizatorem gry była agencja ACTIGRA Group.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Haupt
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2022-06-22
Data aktualizacji: 2022-06-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź