Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dobiega końca styczniowy „Maraton KONŚ”. Gotowi na konkurs z nagrodami?

Dzisiaj prezentujemy Wam ostatnią z ciekawostek w ramach "Maratonu KONŚ". Zapamiętajcie je dobrze, aby 26 stycznia - w dniu 10. urodzin „Krakowa Otwartego na Świat” na Facebooku - odpowiedzieć poprawnie na konkursowe pytania i zgarnąć nagrody! Pamiętajcie, że będzie obowiązywać zasada "kto pierwszy - ten lepszy"!

Fot. Kraków Otwarty na Świat
Kraków Otwarty na Świat

Przypomnijcie sobie informacje o współpracy zagranicznej Krakowa śledząc ciekawostki publikowane w styczniu w naszych newsach i postach. Zapytamy Was o nie 26 stycznia. Na dociekliwych i najszybszych czekają nagrody!

Jeżeli należycie do wiernych czytelników naszego serwisu, z pewnością znane są Wam cykle tematyczne i artykuły poprzez które przez lata staraliśmy się przybliżać internautom historię międzynarodowych kontaktów Krakowa i nasze zagraniczne miasta partnerskie. Zmiana layoutu graficznego naszej strony to znakomita okazja, aby przypomnieć sobie te teksty, a przy okazji – odkryć na nowo kosmopolityczny Kraków i jego przyjaciół na świecie.

W styczniu zamieszczaliśmy na naszej stronie i na profilu Facebook krótkie posty z ciekawostkami, nawiązujące do publikowanych w poprzednich latach informacji i artykułów. Koniecznie rzućcie na nie okiem! 26 stycznia – w dniu naszych urodzin – zadamy Wam kilka prostych pytań. 3 osoby, które najszybciej prześlą na adres redakcji krakow.swiat@um.krakow.pl poprawne odpowiedzi otrzymają nagrody niespodzianki!

Gotowi? No to RUSZAMY!

  • Zapoznaj się z REGULAMINEM konkursu
  • Czytaj ciekawostki publikowane w styczniu na naszej stronie KONŚ i Facebook
  • 26 stycznia zobacz na naszej stronie 3 proste pytania
  • Poprawne odpowiedzi prześlij jak najszybciej na adres: krakow.swiat@um.krakow.pl
  • Wygraj nagrodę!

UWAGA! Przesłanie odpowiedzi na pytania konkursowe jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu wyłącznie w celu jego udziału w konkursie. Przekazane dane osobowe będą objęte rejestrem czynności przetwarzania pn. „Konkursy organizowane przez Kancelarię Prezydenta”.

ZOBACZ: Regulamin konkursu „Maraton KONŚ”

ZOBACZ: Informacja Administratora o przetwarzaniu danych osobowych

ZOBACZ: Zgoda rodzica / opiekuna na udział dziecka w konkursie

 

Zobacz wszystkie opublikowane ciekawostki:

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2021-01-21
Data aktualizacji: 2021-01-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat