Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Informacja dotycząca aukcji na lokal w Sukiennicach

28 lutego 2023 r. przeprowadzona została aukcja celowa na najem gminnego lokalu użytkowego (kram nr 26), usytuowanego w Sukiennicach na Rynku Głównym. Złożono 15 ofert, do aukcji dopuszczono 13 oferentów.

Cena wywoławcza stawki czynszowej netto za 1m2 powierzchni użytkowej lokalu wynosiła 800 zł, natomiast stawka wylicytowana 3 960 zł za 1m2 powierzchni użytkowej lokalu. Aukcję wygrał AiG Group Armen Serobyan – sprzedaż pamiątek, upominków, artykułów skórzanych oraz artykułów związanych z tradycją krakowską.

Zwycięzca aukcji zobowiązany jest zawrzeć umowę najmu nie później niż do 6 marca 2023 r. Niedostarczenie zaświadczeń, jak również niedokonanie wpłaty kaucji skutkuje odstąpieniem przez wynajmującego od zawarcia umowy najmu oraz utratą wpłaconego wadium w całości. W przypadku, gdy w powyższym terminie nie dojdzie do zawarcia umowy najmu lokalu użytkowego z oferentem, wynajmujący może zawrzeć umowę na najem tego lokalu użytkowego z oferentem, który wylicytował drugą co do wielkości stawkę, o ile nie była ona niższa niż 90% stawki wylicytowanej. Termin zawarcia umowy z takim oferentem upływa w szóstym dniu, licząc od dnia otrzymania zawiadomienia o możliwości zawarcia umowy.

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-03-01
Data aktualizacji: 2023-03-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź