Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rodzinny Kraków

KRAKOWSKI SPACER

Chodź ze mną dzisiaj na spacer –
wzdłuż Plant, pomiędzy drzewami.
Nakarmimy krakowskie gołębie,
spotkamy się z legendami, historiami…

 

Kraków jest miastem wyjątkowym – starym, dostojnym i pięknym, ale też pełnym różnorodnych wydarzeń: koncertów, festiwali, targów, jarmarków, pochodów, biegów... i ogromnej ilości innych imprez dla wszystkich: dla mieszkańców i dla gości, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla rodzin i szkolnych grup wycieczkowych.

Warto zatem wiedzieć, co i gdzie możemy zobaczyć w Krakowie, co jest szczególnie interesujące lub zabawne, gdzie iść całą rodziną, aby miło i ciekawie spędzić czas. Dlatego zachęcamy do skorzystania z informacji, które przygotowaliśmy dla wszystkich chcących poznać atrakcje naszego miasta. W szczególności kierujemy je do rodzin z dziećmi i opiekunów grup wycieczkowych, poszukujących propozycji aktywnych form poznawania Krakowa.

Możliwości jest bardzo wiele – od otwartych i cyklicznych imprez odbywających się w poszczególnych częściach roku po warsztaty, wycieczki i inspirujące gry, organizowane właściwie przez wszystkie krakowskie muzea i instytucje kultury, ale też różne fundacje i stowarzyszenia.

Aby ułatwić dokonanie wyboru z bogatej oferty Imprez, przedstawiamy tę część, która może być szczególnie atrakcyjna dla wszystkich rodzin z dziećmi, zarówno tych mieszkających w Krakowie, jak i przyjeżdżających do naszego miasta, by go zwiedzić i poznać.

Kiedy się wybrać do Krakowa i w czym uczestniczyć? – odpowiedzi przedstawiamy w części WYDARZENIA CYKLICZNE

Co w Krakowie warto zobaczyć, zwiedzić i poznać? – propozycje prezentujemy w części MIEJSCA i ATRAKCJE

Do pobrania:

"Rodzinny Kraków"- przewodnik dla rodzin z dziećmi [PDF]

Rodzinny Kraków

pokaż metkę
Autor: Przybyła-Mozgawa Edyta
Osoba publikująca: SZYMON WACHAL
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-12-22
Data aktualizacji: 2015-12-22
Powrót