Pensjonat i Restauracja - U Pana Cogito

Kategoria:
pensjonat
Adres:
ul. Bałuckiego 6, 30-318 Kraków
Dzielnica:
Dębniki

Opis

Pensjonat i Restauracja „U Pana Cogito“ położony jest w spokojnej i zabytkowej dzielnicy miasta - Dębniki, blisko Wawelu (tylko 10 minut spacerem).

Przy pensjonacie znajduje się bezpieczny parking dla samochodów naszych gości.

Do dyspozycji gości oddajemy 14 pokoi, z których każdy posiada własną łazienkę (z prysznicem lub wanną oraz suszarką do włosów), TV SAT, telefon i mini bar. Wśród naszych pokoi posiadamy jednostkę przystosowaną dla gości niepełnosprawnych oraz dwupokojowy apartament. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.

W naszym pensjonacie znajduje się również restauracja. Szef kuchni specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Jesteśmy w stanie przygotować każdą uroczystość. Jedyne, co nas ogranicza to liczba gości - w naszej restauracji jest około 35 - 40 miejsc siedzących.

Dysponujemy również salą konferencyjną z profesjonalnym wyposażeniem audiowizualnym, odpowiednim dla konferencji, szkoleń, sympozjów oraz spotkań firmowych.

W okolicach pensjonatu znajduje się szereg lokalnych atrakcji jak np. Kopiec Kościuszki, Opactwo w Tyńcu i inne, do których dojazd lub dojście nie zajmuje więcej niż 20 - 30 minut.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy