DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center

Kategoria:
hotel****
Adres:
ul. Dąbska 5, 31-572 Kraków
Telefon:
Dzielnica:
Grzegórzki
Ilość miejsc:
427

Opis

Hotel DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center usytuowany jest w pełnym uroku Krakowie, w pobliżu parku i posiada dogodne połączenie z samym centrum miasta.

Pokoje gościnne zostały zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, bez względu na to czy przebywasz u nas służbowo, czy cieszysz się wolnym czasem ze swoją rodziną. Hotel oferuje strefę wellness z basenem, strefą relaksu, trzema saunami oraz jacuzzi. Dodatkowo dostępna jest całodobowa strefa fitness.

DoubleTree by Hilton Kraków oferuje dostęp do Executive Lounge - ekskluzywnego saloniku biznesowego, w którym można cieszyć się wyszukanym menu oraz dedykowaną obsługą. Dostęp do saloniku możliwy jest tylko przy zameldowaniu do wybranych typów pokoi.

Hotel DoubleTree by Hilton Kraków ulokowany jest w pobliżu hali widowiskowo-sportowej Kraków Tauron Arena oraz Międzynarodowego Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Kraków. W pobliżu znajdują się Park Lotników oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Hotel dzieli zaledwie 15 minut drogi od centrum miasta, co sprawia, że można bez trudu zwiedzić liczne atrakcje Krakowa, spacerować po ulicach, poznawać miasto i cieszyć się różnorodnością architektoniczną oraz niezliczoną liczbą galerii sztuki i muzeów.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy