Q Hotel Kraków

Kategoria:
hotel***
Adres:
ul. Radzikowskiego 142, 31-342 Kraków
Telefon:
Dzielnica:
Prądnik Biały
Ilość miejsc:
177

Opis

Trzygwiazdkowy Q Hotel Kraków zlokalizowany jest w północno-zachodniej dzielnicy Bronowice. To miejsce dla osób szukających hotelu, z którego dojazd w różne części miasta i okolic będzie komfortowy. Hotel oferuje wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. W Q Hotel Kraków w Bronowicach doskonale odnajdą się zarówno Goście podróżujący biznesowo, jak i osoby indywidualne. 

Q Hotel Kraków jest świetnym wyborem dla osób podróżujących zarówno indywidualnie, jak i służbowo. Hotel ma w swojej ofercie 89 klimatyzowanych pokoi o nowoczesnych i ergonomicznych wnętrzach. W pokojach można skorzystać z ergonomicznych biurek do pracy, a w business corner dostępne są różnego rodzaju sprzęty biurowe.

 

W hotelu znajdziecie restaurację Smaq Brasserie otwartą na wizyty nie tylko Gości hotelowych, ale także mieszkańców Krakowa i okolicy. Smaq Brasserie to prostota oraz smak jak w domu - znajdziecie w niej wyjątkowo smaczne dania w przystępnej cenie. Goście chwalą także śniadania oraz atrakcyjne oferty specjalne.

Lokalizacja Q Hotel Kraków w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych miasta (autostrada A4, port lotniczy Kraków-Balice czy obwodnica Krakowa) czyni obiekt atrakcyjnym miejscem z punktu widzenia organizatorów spotkań i konferencji. Jest także otwarta na organizację imprez okolicznościowych.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy