Metropolian Boutique Hotel

Kategoria:
hotel****
Adres:
ul. Joselewicza 19, 31-031 Kraków
Dzielnica:
Stare Miasto
Ilość miejsc:
120

Opis

Metropolitan Boutique Hotel znajduje się w pięknie odrestaurowanych zabytkowych XIX wiecznych kamienicach, położonych na szlaku łączącym Rynek Główny z Kazimierzem - jedną z najstarszych i najpopularniejszych części Krakowa.

Od Zamku na Wawelu, Rynku Głównego oraz innych największych atrakcji turystycznych miasta dzieli nas zaledwie krótki spacer.

Umiejętne połączenie historii, eleganckich i nowoczesnych wnętrz, doskonałej lokalizacji i profesjonalnej obsługi sprawia, że hotel ten jest wspaniałym miejscem na wypoczynek lub pobyt biznesowy.

Metropolitan Boutique Hotel jest doskonałym miejscem na organizację spotkań biznesowych, seminariów oraz szkoleń.

Nasze dwie nowo urządzone sale konferencyjne posiadają sprzęt konferencyjny najnowszej generacji, w tym projektory wideo, odtwarzacze DVD/BD i systemy nagłaśniające. Obydwie sale posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, zlokalizowane są na parterze i oświetlone są światłem dziennym z możliwością zaciemnienia. Sale posiadają bezpośrednie wyjście na ciche patio oraz przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Restauracja Fab Fusion to nowoczesne połączenie tradycyjnej, polskiej kuchni z kuchnią Fusion. W centrum Kazimierza udało nam się stworzyć unikatowe miejsce, gdzie każdy, niezależnie od okazji poczuje się wyjątkowo. Nasi kucharze przyrządzają dania z lokalnych produktów wzbogacając je orientalnymi smakami. Designerski, ciepły wystrój nawiązuje do kosmopolitycznego trendu kulturowego – u nas każdy poczuje się jak w domu.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy