Hotel Novotel Kraków Centrum

Kategoria:
hotel****
Adres:
ul. Tadeusza Kościuszki 5, 30-105 Kraków
Dzielnica:
Zwierzyniec

Opis

Novotel Kraków Centrum jest jednym największych hoteli czterogwiazdkowych w Krakowie. Hotel położony jest przy nadwiślańskich bulwarach, otoczony zielenią. Miejskimi terenami spacerowymi dojdą Państwo do Rynku Starego Miasta, gdzie znajdują się słynne Sukiennice i Kościół Mariacki.

najdą tam Państwo wiele interesujących sklepów, galerii, muzeów oraz zabytków polskiej kultury.
Hotel jest dogodnie zlokalizowany względem wszystkich ważniejszych szlaków komunikacyjnych biegnących przez miasto. Droga taksówką do Portu Lotniczego w Balicach zabierze Państwu jedynie 30 minut, natomiast do dworca PKP dojadą Państwo w 15 minut.

Hotel posiada bardzo dobry dojazd do trasy Kraków - Katowice (A4).

Hotel posiada 198 klimatyzowanych pokoi (w tym apartamenty). Wiekszość z nich ze wspaniałym widokiem na Zamek Królewski na Wawelu oraz na malownicze zakole Wisły. Hotel oferuje również Centrum Rekreacji In Balance by Novotel Wellness, gdzie w miłej atmosferze skorzystają Państwo z basenu, jacuzzi, sauny oraz siłowni.

Wszystkie nasze pokoje oferują bezpłatne WIFI, obszerne łóżko, sofę, biurko do pracy, telefon, mini-bar, sejf, telewizję satelitarną. Łazienki wyposażone są w system nagłaśniający pozwalający przyjemnie spędzić czas podczas kąpieli. Dysponujemy sześcioma apartamentami. Z każdego z nich rozciąga się piękny widok na Wawel. Do Państwa dyspozycji są również łączone pokoje rodzinne oraz specjalnie dostosowane pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Usługi gastronomiczne:
Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Od godziny szóstej rano, oferujemy Państwu obfity bufet śniadaniowy. W weekendy, dla Państwa wygody, śniadanie serwowane jest do godziny 11:00. Proponujemy Państwu również room service zamawiany telefonicznie w restauracji, recepcji bądź przez pozostawienie wypełnionego formularza na klamce Państwa pokoju.

NOVO2 Lounge Bar, to doskonałe miejsce na spożycie potraw kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Proponujemy również skorzystanie ze specjalnego menu przygotowanego przez Szefa Kuchni.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy