Hotel Petrus

Kategoria:
hotel***
Adres:
ul. Pietrusińskiego 12, 30-321 Kraków
Dzielnica:
Dębniki
Ilość miejsc:
50

Opis

Witając Państwa w Królewskim Mieście Krakowie, serdecznie zapraszamy do Hotelu Petrus położonego pośród terenów rekreacyjnych Parku Skałek Twardowskiego.

Hotel usytuowany jest zaledwie 1.5 km od Królewskiego zamku na Wawelu oraz centrum Starego Miasta w spokojnym otoczeniu terenów parkowych. W pobliżu znajduje się nowo powstałe, wielofunkcyjne Centrum Kongresowe ICE Kraków. Połączenie komfortu, domowego ciepła, znakomitej kuchni oraz profesjonalnej obsługi gwarantują zarówno udany wypoczynek rodzinny jak i pobyt biznesowy, szkoleniowy czy integracyjny.

Do dyspozycji gości oddajemy 27 komfortowo urządzonych pokoi, w których przeprowadziliśmy gruntowny remont w 2014 roku. Na terenie hotelu znajduje się również przytulna restauracja serwująca dania zarówno kuchni polskiej jak i międzynarodowej, jest idealnym miejscem do organizowania uroczystości rodzinnych oraz firmowych jak np. wesela, chrzciny i komunie.

Gościom zapewniamy również możliwość korzystania z bezpłatnego internetu ,który jest dostępny na terenie całego hotelu. Posiadamy również salę konferencyjną przystosowaną do organizacji szkoleń , sympozjów.

Profesjonalna i życzliwa obsługa sprawi, że każdy dzień pobytu w hotelu Petrus będzie dla Państwa niezapomniany.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy