Hotel Eva

Kategoria:
hotel***
Adres:
ul. Księcia Józefa 24a, 30-206 Kraków
Dzielnica:
Zwierzyniec
Ilość miejsc:
53

Opis

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do hotelu Eva w Krakowie, który usytuowany jest w okolicy Salwatora w pobliżu Starego Miasta, przy drogach wyjazdowych w kierunku lotniska Balice i Katowic.

Jesteśmy jedynym hotelem w Krakowie, posiadającym własną przystań wodną i duży ogród, który w sezonie letnim wykorzystujemy do organizowania różnego rodzaju imprez plenerowych tj. grille czy pikniki.

Nasza szczególna lokalizacja sprawia, że pomimo iż hotel położony jest tak blisko centrum, znajdziecie tutaj Państwo ciszę i spokój ale i komfort, niezbędny zarówno do wypoczynku jak i do pracy. Goście mawiają, że jesteśmy „enklawą zieleni” a zgiełk uliczny w ogóle tutaj nie dociera.

Dobry hotel to nie tylko świetna lokalizacja i standard, ale w dużej mierze obsługa. Staranność z jaką dobraliśmy personel sprawiła, iż pracują dla nas osoby jak najlepiej do tego zawodu przygotowane, zawsze i wszędzie chętnie służące Państwu pomocą.

Hotel Eva, to 53 miejsca noclegowe, w 24 pięknie i komfortowo urządzonych pokojach 1, 2, i 3-osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV Sat, telefon i bezprzewodowy internet.

Specjalnie dla Gości biznesowych, przygotowaliśmy klimatyzowaną i odpowiednio wyposażoną salę Wiślaną, mogącą pomieścić 120 osób. Istnieje również możliwość podzielenia jej na dwie mniejsze części: Ogrodową - na 50 os., oraz Tarasową - na 70 os.

Hotel Eva, to także restauracja, mogąca pomieścić 120 Gości weselnych, ogródek kawiarniany i malowniczo położony taras z widokiem na rzekę Wisłę.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bezpłatny parking, również dla autokarów.

- 1 pokój jednoosobowy
- 17 pokoi dwuosobowych
- 6 pokoi trzyosobowych

Parking bezpłatny dla Gości hotelowych. Na terenie obiektu mieści się Klub Kajakowy KKW-29.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy