Columbus

Kategoria:
hotel***
Adres:
ul. Starowiślna 57, 31-038 Kraków
Dzielnica:
Stare Miasto
Ilość miejsc:
51

Opis

Elegancki trzy gwiazdkowy Hotel Columbus położony jest w samym centrum najmodniejszej dzielnicy Krakowa - Kazimierz, przy ulicy Starowiślnej 57.

Zaledwie kilka kroków dzieli nas od popularnych restauracji, barów, kawiarni czy też bulwarów wiślanych, ulubionego miejsca spacerowego krakowian.

Nasz hotel znajduje się też w bliskiej odległości od Rynku Głównego jak również od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Wystrój hotelu utrzymany jest w stylu kolonialnym, dominują ciepłe barwy. Każdy pokój wyposażony jest w sejf, mini bar, indywidualnie sterowaną klimatyzację, 2 telefony, bezpłatną wodę mineralną, TV. W każdym pokoju jest bezpłatny dostęp do Internetu. Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie ciepłego i zimnego bufetu, które wliczone jest w cenę pokoju.

Hotel posiada kameralną salę konferencyjną mogącą pomieścić do 40 osób w układzie teatralnym, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny i projekcyjny. Elegancki wystrój oraz funkcjonalność, dostęp do naturalnego oświetlenia, możliwość wyjścia do hotelowego patio, pozwala na organizację wszelkiego rodzaju imprez oraz spotkań.

To co nas wyróżnia to niepowtarzalny klimat butikowego hotelu oraz profesjonalna obsługa. Nasz personel dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia Państwu niezapomnianego pobytu w Królewskim Mieście Krakowie.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy