ARTUR

Kategoria:
hotel***
Adres:
ul. Aleksandry 30, 30-837 Kraków
Dzielnica:
Bieżanów-Prokocim

Opis

Nowy Hotel Artur położony jest w Krakowie przy ulicy Aleksandry 30, przy trasie międzynarodowej E4 i obwodnicy krakowskiej (odcinka A4). Hotel posiada dogodne połączenie z centrum miasta, Wieliczką i Portem Lotniczym w Balicach. Położenie Hotelu Artur umożliwia wygodne planowanie dalszych wycieczek turystycznych do m.in. Zakopanego, Oświęcimia i Częstochowy oraz doskonałe połączenie tramwajowe i autobusowe z ważniejszymi częściami miasta.

Obiekt usytuowany jest wśród zieleni, co gwarantuje Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom turystycznym, wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu, o każdej porze roku.

Hotel gwarantuje miłą, profesjonalną obsługę oraz wygodę i domową atmosferę. Recepcja służy Państwu pomocą 24h/dobę.

Hotel Artur oferuje Państwu 18 komfortowych pokoi 2-osobowych oraz 4 luksusowe apartamenty w promocyjnych cenach.

Wszystkie pokoje są jasne, czyste, przestrzenne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone w TV, telefon oraz bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu.

Każdy pokój posiada własną, dużą łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Łóżka są duże, wygodne, z trójwarstwowym materacem, o wymiarze 90x210cm. Istnieje możliwość łączenia łóżek.

Hotel oferuje standard 3-gwiazdkowy w cenie 2-gwiazdkowej.

Zapewniamy bezpłatne, monitorowane miejsca parkingowe.

Hotel Artur serwuje swoim Gościom wyśmienite śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Istnieje możliwość zamówienia ciepłych posiłku w recepcji lub z pokoju hotelowego.

Do dyspozycji Gości jest również barek hotelowy serwujący napoje bezalkoholowe i alkoholowe.

Istnieje możliwość wynajęcia sali na konferencje dla ok.30 osób i 70 osób. W Hotelu można również zorganizować kameralne szkolenia i spotkania do 12 osób.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy