Hotel Qubus

Kategoria:
hotel****
Adres:
ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków
Dzielnica:
Podgórze

Opis

QUBUS HOTEL w Krakowie położony jest w bliskim sąsiedztwie historycznej dzielnicy Kazimierz. Położenie Hotelu nad Wisłą i bliskość rekreacyjnych Bulwarów Wiślanych umożliwia naszym Gościom odpoczynek i relaks. Hotel oddalony jest od Rynku Głównego o ok. 2 km, od Dworca PKP i PKS o ok. 2,5 km i ok. 17 km od lotniska w Balicach.

Na naszych Gości czeka 375 miejsc w 194 pokojach jedno- i dwuosobowych, pokojach typu Junior Suite oraz apartamentach. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają możliwość otwierania okien. Standard wyposażenia pokoju to: szybkie łącze internetowe, telewizja satelitarna, radio, minibar, telefon, sejf, deska do prasowania i żelazko. Wszystkie pokoje posiadają telewizory LCD, a część z nich wyposażono w terminale komputerowe.

QUBUS HOTEL Kraków jest również przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla wygody Gości wygody wydzielono osobne piętra dla osób palących i niepalących.

Parking podziemny ( 66 miejsc ) oraz parking zewnętrzny.

Do dyspozycji Gości oferujemy również nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni przekraczającej 500m2, gdzie jesteśmy w stanie zorganizować konferencję nawet dla 450 osób.

Fitness Center – miejsce w którym stworzyliśmy doskonałe warunki do wypoczynku. Chwile spędzone w saunie, jacuzzi, łaźni, siłowni lub na basenie pozwolą zregenerować siły po całym dniu pracy. Z basenu usytuowanego na najwyższym piętrze hotelu można podziwiać wyjątkową panoramę Kazimierza i Starego Miasta.

Ponadto w Hotelu znajduje się także profesjonalnie przygotowane miejsce do pracy – Business Center oraz pasaż handlowo-usługowy.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy