Pugetów Hotel

Kategoria:
hotel***
Adres:
ul. Starowiślna 15a, 31-038 Kraków
Email:
Dzielnica:
Stare Miasto

Opis

Hotel Pugetów usytuowany jest w centrum Krakowa, w połowie drogi pomiędzy Rynkiem Głównym a Kazimierzem, pozostając jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Oferujemy komfortowe apartamenty i pokoje, urządzone stylowymi meblami. Każdy z nich ma indywidualny wystrój i charakter: romantyczna "Pani Walewska", "Joseph Conrad" w stylu kolonialnym. Wnętrza są klimatyzowane. Hotel to także jego sąsiedztwo - strzeżony parking, sale konferencyjne i bankietowe w Pałacu Pugetów oraz restauracja.

Hotel dysponuje pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi oraz apartamentami. Wyposażone są one w eleganckie meble, telewizję satelitarną, telefon, minibarek, sejf, videodomofon. Łazienki z prysznicami, podgrzewanymi podłogami i lustrami.

Własny parking strzeżony.

Obiekt monitorowany i klimatyzowany. Na miejscu restauracja hotelowa, która jest idealna do organizacji imprez rodzinnych (od 8 do 20 osób) za wcześniejszą rezerwacją. Sala restauracyjna jest również doskonała do organizacji małych szkoleń, spotkań biznesowych czy rekrutacyjnych. W budynku obok – macierzystej firmie: Donimirski Pałac Pugetów, oferujemy sale konferencyjno-bankietowe dla max. 200 osób. Sale połączone są z oranżeriami i tarasem z terenem zielonym.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy