Hotel Maltański

Kategoria:
hotel***
Adres:
ul. Straszewskiego 14, 31-101 Kraków
Dzielnica:
Stare Miasto
Ilość miejsc:
16

Opis

Hotel Maltański usytuowany jest w samym centrum Krakowa, pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Rynkiem, pozostając jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.

W tym kameralnym budynku, oddajemy do Państwa dyspozycji przestronne, komfortowo wyposażone pokoje umożliwiające zarówno wypoczynek jak i wygodną pracę. W każdym pokoju dostępne jest stałe łącze internetowe, bezpłatne dla gości hotelu. Hotel posiada własny parking strzeżony dla gości. Pokoje charakteryzują się łagodną kolorystyką utrzymaną w jasnych pastelowych barwach.

Hotel posiada pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pokoje są wyposażone w eleganckie meble, telewizję, telefon, minibarek. Łazienki z wannami, podgrzewanymi podłogami i lustrami. Niektóre z pokoi można łączyć co bywa wygodne dla rodzin z dziećmi. Pokoje na parterze połączone są z patio, gdzie można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę.

Własny parking strzeżony.

Obiekt monitorowany i częściowo klimatyzowany. Na miejscu restauracja hotelowa, która jest idealna do organizacji imprez rodzinnych (od 8 do 15 osób) za wcześniejszą rezerwacją. Sala restauracyjna nadaje się również do organizacji małych szkoleń, spotkań biznesowych czy rekrutacyjnych.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy