Hotel Wilga

Kategoria:
hotel***
Adres:
Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków
Dzielnica:
Dębniki

Opis

Hotel Wilga to nowoczesny 3 gwiazdkowy obiekt usytuowany w pobliżu najbardziej atrakcyjnych (historycznych) miejsc Krakowa. Jego dogodna lokalizacja sprawia, że krótkim spacerkiem dojdziesz Drogi Gościu do starej dzielnicy żydowskiej - Kazimierz, na Wzgórze Wawelskie czy do samego serca Krakowa - Starego Miasta.

Potencjał Hotelu WILGA to 87 miejsc noclegowych. Goście mają do dyspozycji: 3 pokoje jednoosobowe, 13 pokoi dwuosobowych, 9 pokoi dwuosobowych o podwyższonym standardzie (łazienka z wanną), 3 pokoje rodzinne typu studio, 7 pokoi trzyosobowych, 1 apartament w sumie 36 jednostek mieszkalnych wyposażonych w: klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon, suszarkę, radio, Wi-Fi lub stałe łącze internetowe.

W swojej ofercie mamy również do zaproponowania Apartament o łącznej powierzchni 56 m2, podzielony na: pokój dzienny, sypialnię oraz przestronną łazienkę z komfortową wanną.

Jako jedyny hotel w Krakowie posiadamy profesjonalną kręgielnię - Zapraszamy wszystkich, zarówno Gości Hotelowych jak i mieszkańców Krakowa.

Zachęcamy do spotkań ze znajomymi przy drinku bądź piwie, zorganizowania turnieju bowlingowego, gry w bilard, piłkarzyki czy oglądnięcia meczu na dużym ekranie.

Typy pokoi

    • 35 pokoi 1,2,3-osobowych
    • 1 komfortowy apartament
Pokoje wyposażone są w łazienkę(wanna lub prysznic), telefon, tv sat, radio, dostęp do internetu.

Hotel dysponuje również pokojami w pełni przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Parking


Hotel dysponuje monitorowanym parkingiem.

Informacje dodatkowe


W salach bankietowych hotel urządza wesela, aranżuje bankiety, imprezy taneczne i przyjęcia okolicznościowe w różnych stylach.
W salach konferencyjnych hotel organizuje szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe.
W hotelu można skorzystać z kręgielni oraz bilarda.
Drink-bar zaprasza na oryginalne coctaile.
ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy