Hotel Wentzl

Kategoria:
hotel****
Adres:
Rynek Główny 19/19, 31-008 Kraków
WWW:
Dzielnica:
Stare Miasto

Opis

Hotel Wentzl położony jest w samym sercu Krakowa – na Rynku Głównym pod numerem 19, naprzeciw Sukiennic i Kościoła Mariackiego, w renesansowej kamienicy, która należała do mediolańskiej rodziny Cellarych, zwanej przez krakowian „Kamienicą pod obrazem”.

Doskonałe położenie Hotelu Wentzl oraz jego piękne wnętrza a przede wszystkim wysoki standard usług i bardzo indywidualne traktowanie klienta zapewnia Gościom najwyższy komfort pracy i wypoczynku. Jest to miejsce reprezentacyjne i na tyle już renomowane, że gościło tu wiele znakomitości za świata polityki, wiele gwiazd filmu muzyki i sportu. Profesjonalnie wyszkolony personel służy pomocą w każdej sytuacji i stara się zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usług.

Hotel dysponuje 12 komfortowymi i stylowo urządzonymi pokojami jedno i dwu osobowymi, z których okien można podziwiać piękno krakowskiego rynku oraz poczuć jego niepowtarzalny klimat.

Każdy pokój jest urządzony z dyskretną elegancją, stylowe drewniane meble, naturalne wełniane dywany, oryginalne obrazy pozwalają naszym klientom czuć się jak we własnym domu.

Wszystkie pokoje posiadają własne przestrzenne łazienki, klimatyzację, mini bar, telefon, bezpłatne łącze internetowe, TV-sat.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy