Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Na krakowskich drogach

Korekta na skrzyżowaniu ul. Bratysławskiej i Wybickiego

2022-09-27

Ciąg dalszy przebudowy skrzyżowania ulic Bratysławskiej, Doktora Twardego i Wybickiego. W związku z kolejnym etapem prac od poniedziałku, 3 października, od godz. 6.00, zmieni się tam organizacja ruchu.

Prace serwisowe w tunelach Trasy Łagiewnickiej

2022-09-27

W nocy z 27 na 28 września zaplanowano prace serwisowe systemów bezpieczeństwa i sterowania ruchem, jakie zamontowano w tunelach Trasy Łagiewnickiej. Podczas prowadzenia prac (między godziną 22.00 a 4.00) tunele będą czasowo wyłączane z ruchu.

Zaawansowanie prac na budowie KST do Górki Narodowej

2022-09-26

Znamy dane dotyczące stanu zaawansowania budowy linii tramwajowej do Górki Narodowej na koniec sierpnia tego roku. Zgodnie z planem, do zakończenia realizacji zadania pozostał rok.

Rozbudowa al. 29 Listopada: częściowe przywrócenie ruchu

2022-09-21

Trwa rozbudowa al. 29 Listopada. Pomiędzy ulicami Nad Strugą i Pocieszka ruch odbywa się już po nowej jezdni. Na fragmencie znajduje się buspas w kierunku Warszawy. Częściowo można już także korzystać z nowych chodników.

Początek remontu ul. Pasternik

2022-09-20

26 września na ul. Pasternik ruszyły prace brukarskie. Pojawiły się zmiany w organizacji ruchu. Dalszym etapem będzie wymiana nawierzchni.

Budowa KST do Górki Narodowej: utrudnienia na ul. Zielińskiej

2022-09-19

Wykonawca linii KST do Górki Narodowej rozpoczyna prace związane z przebudową fragmentów ul. Zielińskiej przy skrzyżowaniu z ul. Pachońskiego. Spowoduje to zmiany w organizacji ruchu. Prace będą prowadzone poza godzinami szczytu komunikacyjnego.

Wymiana nawierzchni na ul. Kobierzyńskiej

Wymiana nawierzchni na ul. Kobierzyńskiej

2022-09-23

21 września drogowcy rozpoczęli ostatni etap inwestycji na ul. Kobierzyńskiej, czyli wymianę nawierzchni.

Zamknięcie fragmentu ul. Obrońców Krzyża

2022-09-23

Pod koniec lipca Zarząd Dróg Miasta Krakowa rozpoczął naprawę torowiska tramwajowego w ciągu ul. Kocmyrzowskiej – od przystanku „Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego” do przystanku „Wańkowicza”. W związku z postępem prac, od 26 września – wprowadzone zostały kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Od października zmiany na ul. Białoprądnickiej

2022-09-23

Od soboty, 1 października, od godz. 7.00, zmieni się organizacja ruchu na ul. Białoprądnickiej i Pleszowskiej. Jest to związane z kolejnym etapem robót drogowych.

1 października otwarcie ulicy Mackiewicza

2022-09-23

Na tę informację czeka wielu kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej dojeżdżających z północy miasta. Wykonawca linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Górki Narodowej zapowiada, że od 1 października na ulicy Mackiewicza zostanie przywrócony ruch drogowy.

Znajdź