Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zmiany ruchu na Ruczaju

W najbliższy weekend będą kolejne zmiany w organizacji ruchu związane z budową linii szybkiego tramwaju do osiedla Ruczaju.

amknięta zostanie część skrzyżowania ulicy Kobierzyńskiej i Grota-Roweckiego. 12 i 13 lutego prowadzono prace po jednej stronie skrzyżowania; 19 i 20 lutego przeniosą się one na drugą część - od strony ul. Rostworowskiego. Przejazd na wprost ul. Kobierzyńską nie będzie możliwy, podobnie jak skręcanie w lewo z ul. Grota-Roweckiego oraz - także w lewo - z ul. Kobierzyńskiej.

Zakazy skrętu wprowadzono, by dodatkowo nie blokować ruchu na skrzyżowaniu. Ponadto wyłączona tam będzie sygnalizacja świetlna. Z powodu zamknięcia części ul. Kobierzyńskiej ZIKiT zaleca w weekend objazdy: ul. Grota-Roweckiego i Rostworowskiego. Większe zmiany w organizacji ruchu czekać będą kierowców od 26 lutego. Wtedy odcinek ul. Grota-Roweckiego - od ul. Brożka do Kobierzyńskiej - ma być dostępny tylko dla ruchu lokalnego, a kolejny odcinek - między ul. Kobierzyńską a Norymberską ma być jednokierunkowy.

(J.ŚW)

janusz.swies@dziennik.krakow.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-02-18
Data aktualizacji: 2011-02-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź