Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rekomendacje mieszkańców trafiają pod obrady Krakowskiego Panelu Transportowego

Trwa Krakowski Panel Transportowy, w ramach którego mieszkańcy z udziałem ekspertów i przedstawicieli miasta rozmawiają na temat przyszłości transportu. W poszukiwanie rozwiązań w zakresie zrównoważonego transportu włączeni są przede wszystkim wylosowani paneliści.

Fot. Jan Graczyński

Jednakże także mieszkańcy Krakowa mogli zaangażować się w ten proces i przekazać swoje propozycje rekomendacji. Organizatorzy panelu czekali na propozycje do 16 marca. Można było je przesłać za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego pod linkiem: poledialogu.typeform.com

Wszystkie rekomendacje zostały przekazane panelistom podczas trzeciego dnia obrad, czyli 18 marca. 4 i 5 marca odbyły się dwa pierwsze spotkania edukacyjne z udziałem ekspertów i przedstawicieli miejskich wydziałów oraz jednostek organizacyjnych, które zajmują się transportem w mieście.

Ostatnie spotkanie deliberacyjne i podsumowujące wraz z głosowaniem przewidziane jest na 1 kwietnia. Mieszkańcy mogą śledzić na żywo przebieg wszystkich spotkań tutaj.

Wszystkie informacje na temat panelu znajdują się na stronie kraków.pl w zakładce Komunikacja.

pokaż metkę
Autor: Emilia Król
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-03-14
Data aktualizacji: 2023-03-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź