Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

O szczepieniach w XXI wieku

Już po raz czwarty Polskie Towarzystwo Wakcynologii (PTW) organizuje Ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową pod hasłem „Szczepienia w XXI wieku – lepsza przyszłość dla każdego”. W dniach 24 – 26 listopada w Krakowie spotkają się pracownicy ochrony zdrowia zainteresowani szeroko pojętą problematyką szczepień. Goście będą obradować w Muzeum Sztuki Współczesnej. Patronat honorowy na konferencją objął Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Uczestnicy Konferencji zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami i kierunkami rozwoju wakcynologii oraz medycyny podróży, ale także poruszą wiele aktualnych, praktycznych aspektów szczepień istotnych dla lekarzy i pielęgniarek, menadżerów opieki zdrowotnej, dydaktyków szkolących przyszłe kadry ochrony zdrowia oraz rodziców i pacjentów.

Uwaga! W niedzielę, 27 listopada, w godz. 11.00 – 13.00 w Hotelu Galaxy przy ul. Gęsiej 22 odbędzie się sympozjum na temat szczepień przygotowane specjalnie dla rodziców i dzieci. Na miejscu będzie można skorzystać z rad specjalistów w zakresie szczepień i szczepionek oraz dowiedzieć się jak chronić dziecko przed wieloma chorobami.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację na stronie http://www.symposium.pl/index.php?a=konferencja_tekst&text_id=103&konf_id=14

Dodatkowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie www.symposium.pl/ptw (JD).

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-11-21
Data aktualizacji: 2011-11-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź