Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Małopolski Łowca Atrakcji

Jeszcze tylko do jutra (31 sierpnia) trwa konkurs Małopolski Łowca Atrakcji przygotowny przez Gorczańską Organizację Turystyczną dla wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce. To ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić ostatnie dni wakacji.

W ramach konkursu wybrano 15 atrakcji z terenu Beskidu Wyspowego, Gorców i Pienin. Wskazane atrakcje to miejsca i obiekty dobrze znane turystom jak zamek Dunajec w Niedzicy, spływ flisacki Dunajcem czy wizyta w uzdrowisku Rabka Zdrój.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wejść na stronę www.visitkamienica.pl w zakładkę „konkursy" i znaleźć listę obiektów biorących udział w akcji. Następnie odwiedzić wybrane punkty i zdobyć mapę Małopolskiego Łowcy Atrakcji. Mapy są do pobrania w obiektach biorących udział w akcji, punktach Informacji Turystycznej w Małopolsce oraz w siedzibie Gorczańskiej Organizacji Turystycznej w Kamienicy.

Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które są dostępne w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2013 r. Osoby, które odwiedzą wszystkie punkty, zbiorą wszystkie naklejki, które wkleją w mapę i prześlą na wskazany adres zdobędą tytuł Małopolskiego Łowcy Atrakcji i odbiorą nagrody gwarantowane. Aby ubiegać się o nagrodę główną wystarczy odwiedzić i skorzystać z atrakcji co najmniej 8 obiektów biorących udział w konkursie.

Szlak Małopolska dla Dzieci zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna".

Plakat

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Fiedorowicz
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-08-26
Data aktualizacji: 2013-08-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź